XMEIFEITS Индустриска Опрема 1pcs 1.5 mod Опрема Pinion 30teth Празно 10mm Дупка Поттик Опрема Прецизност Машини Индустрија 45 Челик Опрема Крило Фреквенција Стврднување
  • Неодамнешно

XMEIFEITS Индустриска Опрема 1pcs 1.5 mod Опрема Pinion 30teth Празно 10mm Дупка Поттик Опрема Прецизност Машини Индустрија

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Површината на Забот се Третира Со Калење Со Висока Фреквенција, Опремата е Извонредна во Изработката, Висока Јачина и Цврстина Насока : Десната Рака. Форма : Поттикне. Обработка : Умре Кастинг. менувачот е изработен од 45# челик, а површината можеби со ' рѓа на некои стврднати брзини. Запчаниците Се Изработени од Челик 45#, Цврстината и Прецизноста Го Достигнуваат првото Ниво, Стабилно и Издржливо.Број на модел : 1модстандарден Или Нестандарден : Стандарден Профил На Заб : Агол На Поттикнување На Менувачот : 20 степенматеријал : Точност На Јаглероден Челик : ниво 7фиксен метод : апликација за стегање : пренос помеѓу скалеста оска : Надворешна цврстина на површината на менувачот : Тврда површина на забот1 парчиња Опрема За Поттикнување(Број на заби * модул + број на заби * модул) / 2 = централно растојание На Пример : 1, 5м20т Со 50т (1.5 * 50) = 105/2 = централно растојание 52.