26 Бои Комплет За Боја За Врзување За Деца и Возрасни, 5 Маркери За Ткаенина, Пластична Матрица за Самостојни Проекти за Боја На Ткаенина. 175 Пакет Партија Вратоврска ?
  • Неодамнешно

26 Бои Комплет За Боја За Врзување За Деца и Возрасни, 5 Маркери За Ткаенина, Пластична Матрица за Самостојни

DEN 675.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

5 маркери за ткаенина 5 3д Ткаенини бои. 5 маркери за ткаенина. 2 покривки за маса, 1 пластична матрица, упатство за упатства. 7 покривки на масата, 5 матрици од хартија, 1 шпатула и упатство. 1 покривка за маса, 1 пластична матрица, 260 налепници за скапоцени камења. ?СЕОПФАТЕН КОМПЛЕТ ЗА БОЈА ЗА ВРАТОВРСКА : Нашиот комплет за боја за вратоврска од 175 пакувања содржи се што ви треба за да завршите забавен проект. Доаѓа со 26 светли, живописни, популарни бои во шишиња од 60 мл, 5 маркери за ткаенина, 1 пластична матрица, 10 Заштитни престилки, 10 гумени ракавици, 2 навлаки за маса, 120 гумени ленти и упатство. ?БОНУС МАРКЕРИ ЗА ТКАЕНИНА и ПЛАСТИЧНА МАТРИЦА : направете забавни дизајни во летните кампови, со пријателите, училишните настани или со семејството. Ова прави одличен додаток за вашите проекти за боја на вратоврска. ?ЛЕСНИ ЗА УПОТРЕБА ШИШИЊА : Секое шише од 60 мл е кодирано во боја и содржи високо концентриран прав. Само додадете во вода за да го активирате мастилото за боја на вратоврска, енергично протресете и исцедете ги шишињата за да направите уникатни забавни дизајни на вашите кошули, чорапи, капачиња, шалови итн. Нема потреба да се впие во сода пепел. ?ОДЛИЧНО ЗА ЦЕЛОТО СЕМЕЈСТВО : Нашите комплети доаѓаат со шишиња од 60мл за разлика од другите производи на пазарот кои доаѓаат со шишиња со боја од 35мл. Нашите бои се силни и смели и ќе останат светли дури и по неколку перења. ?ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : комплетот за боја за вратоврска на Ванли доаѓа 30 дневна гаранција за задоволство. Ако не сте задоволни со нашиот производ од која било причина, со задоволство ќе ви издадеме целосна наплата.