Хемичар За Коса Мега Навивам Зголемување На Премиум Масло За Коса 7.78 Мл
  • Неодамнешно

Хемичар За Коса Мега Навивам Зголемување На Премиум Масло За Коса 7.78 Мл

DEN 191.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашата формула богата Со Витамини, која ја подобрува виткањето за поцврсти кадрици и брави без разлетување Длабоко услови додека запечатување во суштинска влага. Ја отплеткува и омекнува сувата и пржена коса. Обезбедува инфузија на интензивна влага на вашите кадрици. Ја остава вашата коса со меко, свилено чувство и поголема податливост. Длабоко ја условува косата додека се запечатува во основната влага. Ја омекнува и отплеткува сувата и пржена коса. Обезбедува и интензивна инфузија на влага на вашата коса. Слободен Сулфат - Слободен Фталат-Без Парабен И Формула Безбедна Во Боја. Гордо Произведено во САД. Формулата за подобрување на виткањето произведува поцврсти кадрици и коса без разлетување. 99% природна формула ја храни косата со интензивна влага. Негува мазни, меки и добро дефинирани кадрици со сјај. Помага да се намалат сплит-краевите, разлетувањето и кршењето. Дава кадрава коса поцврста навивам и помазна завршница. Помага во дефризирање и отплеткување на вашите брановидни брави. Идеален третман за виткање за коса, вклучувајќи брановидни, кадрави и откачени стилови. МАСЛО за КАДРАВА КОСА : 99% Природно Масло За Зајакнување На Виткање Кое помага во дефризирање и негување на вашата коса со влага. МАСЛО ЗА КАДРАВА КОСА : И Дава на кадравата коса поцврста виткање и помазна завршница за поубави кадрици и бранови. НАВЛАЖНУВАЧ ЗА КАДРАВА КОСА : крајното масло за коса за кадрава виткана коса. Тоа помага да се одмрзнат и отплеткаат вашите брановидни брави. ПРИРОДНО МАСЛО ЗА КАДРАВА КОСА : Идеален третман за виткање за коса, вклучувајќи брановидни, кадрави и откачени стилови. МАСЛО ЗА ВИТКАЊЕ КОСА : лесно И практично Пакување За Хемичар За Коса-99% Природни Состојки-Гордо Произведено во САД - Шише од 7,1 Унца. Добредојдовте на следното ниво на нега на коса за кадрава коса, брановидна коса и откачени стилови на коса. Хемичар За коса навивам производите за нега на коса се направени во САД со 99% природни состојки. Овие формули за подобрување на виткањето се мазни, го намалуваат разлетувањето и оставаат вашата коса да изгледа прекрасно.