Луксузна Запечатена Кутија За Складирање Ориз Контејнери За Контејнери Со Капаци Диспензерот За Складирање Ориз Затворен Сад За Складирање Воздушни Контејнери З?
  • Неодамнешно

Луксузна Запечатена Кутија За Складирање Ориз Контејнери За Контејнери Со Капаци Диспензерот За Складирање Ориз

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пп Контејнер за ориз : ќе имате добро искуство во користењето поради совршената изработка на овој производ. Херметички Контејнер За Ориз : Погоден За складирање на ориз, брашно, соја, груби житни култури и некои други предмети. Контејнер : Прекрасен и задолжителен помошник за секоја кујна. Совршен за чување ориз, житарки, житарки, грав итн. Складирање На Контејнери за ориз : Преку транспарентен визуелен прозорец, лесно можете да ги набљудувате резервите во реално време и ориз во времето. Големи Херметички Контејнери За Складирање : овој контејнер има добар печат за блокирање на воздухот, за да се обезбеди сушење на честичките, така што житото е загарантирано за свежо и здраво. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Контејнерот За Ориз-Капацитет : 5кг ориз-Боја : бел држач За складирање-Големина : 35, 00Х23, 00Х15, 50см/13, 76Х9, 04Х6 контејнери со капаци. - Материјал : пп контејнери за складирање на ориз-Погоден За складирање на ориз, брашно, соја, груби житни култури и некои други предмети пластични ориз диспензерот. - Материјалот е висококвалитетен и задебелен, цврст и издржлив и има херметички поставен сад за складирање храна. - Транспарентен видлив, удобен за земање ориз, издавање ориз, грав, житарици итн кутија за складирање жито. - Лесно се вклопува над или под вашиот кујнски шалтер или кабинет. Совпаѓањето на боите е едноставен и убав контејнер. - Ги одржува житарките или гравот суви и свежи, а Овој Сад За Ориз е повеќекратна употреба и практична корпа за складирање храна за домашни миленици.Информации за стоки контејнер За складирање На Цени Овој Контејнер За Ориз е неверојатен контејнер за ориз, грав, пченица, други зрна.контејнери за складирање херметички Овој Сад За Ориз може да ви заштеди простор и да складира големи количини зрна.херметички контејнери за складирање житни Култури Одличен и прекрасен помошник за вашиот дом.држач за складирање безбедно се затвора и ги штити вашите здрави зрна од воздух.