CFR12RRJ123F-Фиксни 2-Пинови Радијални Обликувани 12rrj123
  • Неодамнешно

CFR12RRJ123F-Фиксни 2-Пинови Радијални Обликувани 12rrj123

DEN 260.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Обликуван Правоаголен Случај Фиксна Преку-Дупка Филм Поликарбонат Кондензатор. (3 Парче Многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувани ВО ЕСП безбедно пакување. Квалитет проверен од професионалци во индустријата. Совршен за леб, САМ, производител, поправка, прототип.