Н. Б. Ј. Делови За Замена На Алуминиумски Метални Лежалки, Рачка За Замена На Рачката За Метално Влечење Продолжен Кабел-одговара На Brли и Главните Брендови На Лежал?
  • Неодамнешно

Н. Б. Ј. Делови За Замена На Алуминиумски Метални Лежалки, Рачка За Замена На Рачката За Метално Влечење

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Метално големо лице за замена На Оригиналната пластика мала рачка за лице со долг кабел, одговара НА најголемиот дел од брендот и моделот мебел, како што се софи, љубовни седишта И Лесен за инсталирање. ● Изложена Должина 4,75" : Критична Должина за кабелот се додека ова мерење е точно, ќе работи без оглед на брендот на лежалка. ●Средна Должина ● Ова не е критична должина. Должината е 36". €Пакет : Сет Од 1 Компјутер Лежалка Метална Рачка + 1 Компјутер Кабел. ●Доживотна гаранција : ве Молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања или совети, со задоволство ќе слушнеме од вас. Ние нема да се одмориме додека не сте целосно задоволни со замена на делови од Вашите Софи, Љубовни седишта, Пресеци и Лежалки кабел. Избор Делови Лежечка Механизам дали потрошивте многу пари на вашиот мебел за лежење и рачката или кабелот се скршија? Тоа не е невообичаена појава. Затоа Деловите за Избор сега ги нудат овие висококвалитетни комбинации на црни лежалки со низок профил-кабел. Спецификации : материјал за кабел за Навалување : Рачка за Ослободување на метал : материјал За врв на алуминиумска легура : боја на кабел за метална Лежалка : големина на Кабел со црно Ослободување : изложена должина на кабелот (Од пластичен приклучок до крај На Врвот На С) : 4,75 Инчи Вкупна должина на кабелот : 36,55 Инчи Карактеристики : овој кабел има метална рачка за ослободување на влечење. Едниот крај е плоча за прицврстување со шест дупки за завртки. Другиот крај има вметнувачки клип за држење на Врвот С. Замена лежалка кабел за троседот лежалка и се вклопува за повеќето брендови лежалка. Пакетот вклучува : 1 х Метал Лежалка Повлечете Ја Рачката со Кабел.