Сина Рак Керамичка Уметничка Плочка со Штафелај Назад 8х8 ИНЧИ
  • Неодамнешно

Сина Рак Керамичка Уметничка Плочка со Штафелај Назад 8х8 ИНЧИ

DEN 296.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

КЕРАМИЧКА ПЛОЧКА, ЅИД ДЕКОР, КУЈНА,АРХИТЕКТОНСКИ, ДОМАШНИ ПОДОБРУВАЊА СИНАТА РАК РАЧНО НАСЛИКАНА УМЕТНИЧКА ПЛОЧКА МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ КАКО ТРИВЕТА, ПОДМЕТАЧ, ДА СЕ ОБЕСИ НА ЅИД ИЛИ ДА СЕ ВКЛУЧИ ВО ВАШИОТ СЛЕДЕН ПРОЕКТ ЗА УКРАСУВАЊЕ НА ДОМОТ. ПЛОЧКАТА ДОАЃА СО ШТАФЕЛАЈ НАЗАД И ИМА ДИМЕНЗИИ 6Х6 ИНЧИ. ГРБОТ МОЖЕ ДА СЕ ОТСТРАНИ СО НАТОПУВАЊЕ ВО ВОДА ЗА ИНСТАЛАЦИЈА.