Дизајн на потпис Од Chли Центиар Стол За Трпезарија Во Средината На Векот, Комплет од 2, Инженерско Дрво, Црно
  • Неодамнешно

Дизајн на потпис Од Chли Центиар Стол За Трпезарија Во Средината На Векот, Комплет од 2, Инженерско Дрво, Црно

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ТАПАЦИРАНИ СТОЛЧИЊА ЗА ТРПЕЗАРИЈА : повлечете безвременски стил на која било маса или област за јадење Црната палета на овие столови го прави совпаѓањето со другиот декор толку лесно-да не зборуваме за стилски. УБАВО ИЗРАБОТЕНО : седиштето за кофа е направено со тубуларна метална основа и тапацирано со вештачка кожа. СТИЛ НА СРЕДИНАТА НА ВЕКОТ : класичното седиште со контурирана кофа поврзано со вештачка кожа потсетува на средината на векот—видено во прекрасно ново светло. КОМПЛЕТ од 2 : Вклучува 2 столчиња за трпезарија, секоја со димензии 19,25" W x 19 "D x 31,25" H. кои карактеристични седишта во секоја кујна за јадење, бистро или трендовски кафуле за бранч. Забелешка : за да обезбедите правилно склопување, следете ги сите чекори дадени во упатството За Инсталација (дадено во pdf подолу). ПОТРЕБНО Е СКЛОПУВАЊЕ : вклучени Се Лесни за следење упатства, алатки и хардвер. Забелешка : за да обезбедите правилно склопување, следете ги сите чекори дадени во упатството за инсталација (дадено во pdf подолу).