Ciieeo 80 Парчиња Преградна Табла Обоени Јазичиња А5 Тетратки Тетратка За Хартија Јазичиња За Разделување На Ботови Јазичиња За Разделување На Страници За Пластично В?
  • Неодамнешно

Ciieeo 80 Парчиња Преградна Табла Обоени Јазичиња А5 Тетратки Тетратка За Хартија Јазичиња За Разделување На Ботови Јазичиња

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Разделувачи За Врзива : може да биде на книги, прирачници, извештај, презентации, списание, дневник и тетратки со тврд повез Разделувачи на тетратки со Јазичиња : јасно Раздвојување документи и бележници и помагање брзо да се најде класифицирана содржина. Биндер Лаптоп Страница : Креативен и јасен дизајн е лесно да се фати очите за брза референца, заштеда на вашето време. Лабава Страница За Вметнување Лисја : Дизајнирани Со исклучителна изработка, овие разделувачи на врзива се убави и карактеристични. Организатори на документи : Креативниот дизајн е погоден за да го привлечете вниманието за брзо повикување и прелистување, заштедувајќи го вашето време. Пакетот Вклучува 80 х Разделувачи На Врзива Карактеристики-Боја : разделувачи на јазичиња Со случајна боја-Материјал : Разделувачи На Јазичиња Со Пластични Врзива-Големина : 21, 00Х15, 90Х0, 10см/8, 25Х6, 25х0 страници со пластичен индекс. - Нашите разделувачи на индекси можат да ги одделат вашите документи и да го организираат вашето врзивно средство во исто време. Секој делител има страници за тетратка за пишување јазичиња. - Разделувачите На Врзивно Средство можат совршено да одговараат на страниците за разделување на лаптоп за врзивно средство со лабави лисја. - Овие разделувачи на индекси ви овозможуваат организација на вашиот тврдокорен планер за живот или лаптоп погодни индексни страници. - Картичките за индексирање се прекрасен подарок за вашите семејства и пријатели и ќе им се допаднат страниците за вметнување на врзивно средство што се одвојуваат. - Изработен од врвен пластичен материјал, Делителот на Врзивно Средство е издржлив и за временска употреба делители на врзивно средство а5.Опис На стоката6 разделувачите на дупки Користат книги, прирачници, извештаи, презентации, списанија, дневници и книги за белешки со тврд повез.разделувачи на страници со јазичиња дали барате професионален, но сепак делител на индекси? Дали сте во потрага по цврста, доверлива алатка која може да изврши повеќе работни места одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашите Разделувачи на Врзива за Индекси се еден од најдобрите избори за вас.