Монокуларен Телескоп Starscope G3 Smartphone Bundle - 10x42 Монокуларен Телескоп За Комплет За Паметни Телефони | Широк Агол, BAK4 Prism HD МИНИ Монокуларен Телескоп со Статив, Монтирање
  • Неодамнешно

Монокуларен Телескоп Starscope G3 Smartphone Bundle - 10x42 Монокуларен Телескоп За Комплет За Паметни Телефони | Широк

DEN 1599.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

10 X МОНОКУЛАРЕН ТЕЛЕСКОП СНОП СО ГОЛЕМА МОЌНОСТ-Вклучува 1x starscope монокуларни возрасни и деца, мини метален монокуларен држач за стативи ,монтирање на опсег на паметни телефони, торбичка, крпа за чистење и ремен за зглоб, што ви овозможува да поставите каде било за да гледате и да гледате зачудувачки пејзажи во движење! МОНОКУЛАРНИ ЅВЕЗДЕНИ МОНОКУЛИ за ГЛЕДАЊЕ НА ДОЛГ ДОСТРЕЛ-рачниот монокуларен телескоп Старскоп ве става одблизу и лично со неверојатни пејзажи и диви животни, издигнувајќи го вашето искуство со гледање на сосема ново ниво. Рачен опсег на забележување како ниеден друг!. ЛОВЕЧКИ МОНОКУЛАРЕН ОПСЕГ со ШИРОКО ВИДНО ПОЛЕ - Монокуларни ѕвездички - мини телескоп со голема моќност е изграден со монокуларна леќа со висока моќност од 10x и широко видно поле од 305ft/1000yds, што ви овозможува да гледате предмети од далечни растојанија со извонредна јасност и прецизност. ПРЕНОСЛИВ МОНОКУЛАРЕН ТЕЛЕСКОП ЗА гледање Во ДВИЖЕЊЕ - монокуларниот телескоп Старскоп е гаџет со големина на џеб за поголеми од искуствата за гледање живот. Ставете го лесниот монокуларен телескоп HD во вашата торба или чанта и извлечете го во известување за момент за одблизу и лично гледање. STARSCOPE МОНОКУЛАРЕН ЗА ФОТОГРАФИЈА НА ПАМЕТНИ ТЕЛЕФОНИ - однесете ја фотографијата на вашиот паметен телефон на следното ниво со Монокуларниот телескоп Starscope за паметен телефон. Само прицврстете го Монокуларниот Starscope За Android и i Phone на вашиот телефон користејќи го прилогот На телефонот Starscope и снимајте фотографии што испуштаат вилица од речиси секоја далечина!. 1 G3 Телефон Монтирање капа за Задни леќи |капа за предни леќи 1 статив 1 торба за носење 1 јаже 1 крпа за чистење.