Топла 3 Ролни 30 Јарди Патриотски Гроздобер Камион Жичен Раб Панделки Ѕвезда И Ленти Сатенски Панделки Патриотски Мапа Панделки За Денот На Независноста за 4 јули, 10
  • Неодамнешно

Топла 3 Ролни 30 Јарди Патриотски Гроздобер Камион Жичен Раб Панделки Ѕвезда И Ленти Сатенски Панделки Патриотски

DEN 255.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3 Стилови за избор : во нашиот пакет има 3 ролни патриотски гроздобер ленти со жичен раб на камиони, тие се полни со тематски елементи од 4 јули, како што се црвена, бела и сина боја, картата На Соединетите држави и знамето со ѕвезда и лента, шема на камиони и така натаму, за да ви помогнат да создадете многу фестивалска атмосфера Празнични украси : нашата ѕвезда и ленти сатенските ленти може да се применат во многу прилики, особено Денот На Споменот, 4 јули, Денот на Претседателите, Денот на Патриотите, Денот на Независноста и многу повеќе. Материјал и големина : патриотските ленти за мапи се изработени од квалитетен имитационен материјал за бура, мек и удобен за допир, не е лесен за брчки или избледување, издржлив за употреба долго време, не е лесен за кршење; дизајнот на работ на жицата е погоден за да направите разни форми; ширината е околу 6,4 см/ 2,5 инчи, а секоја ролна е 10 јарди, вкупно 30 јарди. Широк спектар на употреба : Овие Панделки За Денот На Независноста може да се применат во многу прилики, можете да ги користите за завиткување подароци, правење лакови, венец, украси за дома или забави, занаети САМОСТОЈНО и други работи според вашите желби и имагинација. Едноставен за употреба : жичените рабови на гроздобер камион жичените рабови ви овозможуваат лесно да направите петелки и лакови кои изгледаат убаво и елегантно, едноставно за ракување, во исто време, класичниот Американски стил ќе ја покаже вашата поддршка за САД. Карактеристики : подароци За Новини : нашата тематска лента За Денот На Жичената Независност е исполнета со елементи како камиони, црвена, бела и сина, знамиња, ѕвезди и многу повеќе, што е идеално за украсување на вашите подароци На Денот на Независноста или Денот На Патриотството, испратете им на другите како деликатни подароци. Тематски обрасци : Овие патриотски ленти за мапи се полни со класични елементи кои создаваат многу фестивалска атмосфера, за да уживате во среќен и незаборавен одмор со вашите пријатели и семејство.