Алинан 6pcs 3010 24v ВЕНТИЛАТОР 30x30x10mm 2-пински Ракав Лежиште Без Четка Dc Ладење Вентилатор 3D Печатач Ладење Вентилатор Компјутер Вентилатор
  • Неодамнешно

Алинан 6pcs 3010 24v ВЕНТИЛАТОР 30x30x10mm 2-пински Ракав Лежиште Без Четка Dc Ладење Вентилатор 3D Печатач

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Номинален Напон q : DC 24 V, Струја : 0,04 A, Моќност : 0,96 W, Брзина : 8500 PRM, Воздушен Притисок : 5, 8mmhhio, Проток на Воздух : 4,05 CFM, Бучава : 23d BA ®Големина : 30мм х 30мм х 10мм. примена : Погоден За вентилација На Мала Кутија За КОМПЈУТЕР/Рутер/тв кутија/ВР очила и секоја мала вентилација за ладење на електронска опрема. ●30мм вентилатор 24В која микро големина и лесен дизајн, погоден ЗА 3д печатач или СЕКОЕ САМОСТОЈНО ладење и тесно место. ●Висок квалитет, рамнотежа помеѓу високиот волумен на воздух и нискиот шум, Погоден за 24 часа / дневна долгорочна работа, долг животен век : 50. Карактеристика : Димензија : 30мм х 30мм х 10мм Живот : Повеќе од 50.000 Часа Номинален Напон : Dc24v Струја : 0,04 А Моќност : 0,96 W Брзина : 8500 PRM Воздушен Притисок : 5, 8mmhhio Проток на Воздух : 4,05 CFM Бучава : 23d BA.