МАНЧАП 2 ПАРЧИЊА 2 Големини Гумен Чекан Сет, 16 МЛ и 24 МЛ Мек Удар Гумен Чекан Со Рачка Од Фиберглас, Гумен Чекан Чекан За Тротоарите, Обработка На Дрво
  • Неодамнешно

МАНЧАП 2 ПАРЧИЊА 2 Големини Гумен Чекан Сет, 16 МЛ и 24 МЛ Мек Удар Гумен Чекан Со Рачка Од Фиберглас, Гумен Чекан Чекан

DEN 287.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●ДОБРО ИЗРАБОТЕНА главата е изработена од мек и отпорен на абење гумен материјал Овој цврст гумен чекан е доста тежок и отпорен на удари. Главата и рачката се цврсто прицврстени со епоксидна смола. Тие не се лесни за излегување и ветуваат долгорочна употреба. ●ERGОНОМСКА РАЧКА● телото на рачката е изработено од фиберглас, што може ефикасно да ги намали вибрациите при удар на подот. Додека делот за држење на раката прифаќа релативно мека гума, обезбедувајќи ви удобен стисок. Покрај тоа, тој е дизајниран со гребени против лизгање. Што ДОБИВАТЕ пакетот вклучува 2 парчиња чекан од гумен чекан со тежина на главата од 16 мл и 24 мл. На крајот на чеканот има висечка дупка. Можете да врзете јаже за тоа за лесно складирање. Убавата контрастна обоена рачка ви овозможува брзо да ја пронајдете. ●ШИРОКО КОРИСТЕНИ овие двоглави гумени чекани се погодни за обработка на дрво, метална работа, колци од шатори, ламинат, поправка на мебел и така натаму. Тие се одличен додаток на вашата кутија со алатки. Изненадувачки повеќенаменски. ●УБАВА УСЛУГА за КЛИЕНТИ сите клиенти кои купуваат во нашата продавница имаат право на 30-дневна гаранција за враќање на парите и 7х24 часовна поддршка за е-пошта. Се што правиме е да го направиме вашиот шопинг без грижи. Ако овој гумен чекан е она што ви треба, додајте го во вашата кошничка сега!. ЗА НАС МАНЧАП е фокусиран на задоволството на клиентите како приоритет. Ние сме посветени на воведување производи кои обезбедуваат погодност, како и забава во вашиот живот. Ве молиме следете го нашиот бренд за понатамошни нови производи. ЗОШТО НАС? Рачката е безбедно интегрирана во гумената глава за да се осигура дека главата нема случајно да се олабави за време на работата. ➤ономски, рачката од фиберглас со висока јачина помага во апсорпција на вибрациите и ефикасно го ублажува заморот на зглобот од долготрајна работа. Гумениот чекан има двострана цврста гумена глава која обезбедува мек удар без да ја оштети површината на објектот.