Луксузни 2 Пара Ракавици За Нега На Миленичиња Градинарски Ракавици Ракавици За Перење Ракавици За Перење Силиконски Белезници Ракавици За Чистење Во Кујната Рака
  • Неодамнешно

Луксузни 2 Пара Ракавици За Нега На Миленичиња Градинарски Ракавици Ракавици За Перење Ракавици За Перење Силиконски Белезници

DEN 236.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пвц ГУМЕНИ РАКАВИЦИ за ЧИСТЕЊЕ има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, ви носи многу погодност. ЗАШТИТНИК ЗА РАЦЕ за МИЕЊЕ САДОВИ Изработени од материјал за издржлива и трајна употреба. НЕ-РАКАВИЦИ Усвојува напредна Технологија За Собирање Која Беспрекорно Ткае памук и пвц, што ве Прави Супериорна Удобност и Мека. И, Исто Така, Има Одлична Заштита од топла Вода. РАКАВИЦИ ЗА ЧИСТЕЊЕ БЕЗ ЛАТЕКС Гумени Ракавици за Миење Садови Ракавици За Домаќинство За Повеќекратна Употреба Ракавици За Чистење Кујна Ракавици за Работно Сликарство Градинарство Грижа за Домашни Миленици. ЕДНОКРАТНО РАКАВИЦИ ЗА ДОМАШНА РАБОТА ракавиците се удобни за носење. Може да се користи многу пати за широк спектар на работни места. Список На пакети 2 Пара х Карактеристики На Ракавици За Миење Садови - Боја : Црвени Гумени Ракавици за Чистење. - Материјал : Пвц Ракавици за Перење. - Големина : 43,00Х11, 00Х1, 00см/16, 90Х4, 32Х0 ракавици за чистење кујна. - Изработен од материјал за издржлива и трајна употреба Заштитник за Раце за Миење садови. - Погоден за миење раце, кујна, миење садови, нега на миленичиња, чистење алишта, домаќинство за теписи, миење автомобили или градинарски работи итн згуснете ракавици. - Ракавиците се удобни за носење. Може да се користи многу пати за широк спектар На работни Места градинарски ракавици. - Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, ви носи многу погодност Ракавици За Чистење Без Латекс. - Заштитете ги вашите убави раце од нечиста вода и други нејасни работи силиконски ракавици за миење садови.Информации за стоки Ракавиците За Нега На Миленичиња Ги Штитат вашите убави раце од нечиста вода и други нејасни работи.Земјоделски Ракавици Изработени од материјал за издржлива и трајна употреба.не-ракавици Погодни За миење раце, кујна, миење садови, нега на миленичиња, чистење алишта, домаќинство за теписи, миење автомобили или градинарски работи итн.