TFIIEXFL Јазик Преведувач Во Реално време112 Јазици Офлајн Канцеларија Училиште Патување Скенер Превод Пенкало Речник Дигитален Куран Читач
  • Неодамнешно

TFIIEXFL Јазик Преведувач Во Реално време112 Јазици Офлајн Канцеларија Училиште Патување Скенер Превод

DEN 11197.28

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гласовен превод : - кликнете на гласовен превод, едноставна работа, нула праг, помеѓу милисекундиПрезентирање на резултатите од преводот, старите луѓе и децата ќе го користат, размена на јазик Толку лесно!. 150ОМА ДОЛГ ВЕК НА ТРАЕЊЕ НА БАТЕРИЈАТА И, БАТЕРИЈА СО ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ, ДОБРА ИЗДРЖЛИВОСТ, МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ КОНТИНУИРАНО 8 ЧАСА!. ФУНКЦИЈА ЗА ИГРАЊЕ : РЕЗУЛТАТОТ ОД ПРЕВОДОТ НА НАДВОРЕШНИОТ ЗАСИЛУВАЧ СО ГОЛЕМА МОЌНОСТ Е ПОЈАСЕН. ЕКРАН НА ДОПИР : 3,5-ИНЧЕН ЕКРАН НА ДОПИР, ЗАШТИТА НА ОЧИТЕ,ПОУДОБНО РАБОТЕЊЕ. Асистент ЗА ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА : кинеска интеракција Со ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА, аритметика, имиња на места, идиоми, песни итн. Име на производот : 3,5 инчен речник за скенирање на голем екран пенкпу : МТК6580, четиријадрен, архитектура АРМ Кортекс-А7, 28нмфреквенција : 1,3 GHz : 1 GB (++16 GB (ROM)/1 GB (+8 GB (ROM) : Поддршка 802,11 b/g/h : Верзија 4.0 систем : Андроид дисплеј екран : 3,5 инчи lcd (резолуција 340*800dpi) екран на допир : oncell TOUCH SCREENSPEAKER : aac 1w Звучник Тип На БАТЕРИЈА : 1500mah време на полнење на полимер НА полнење : 2 ЧАСОВНО ВРЕМЕ НА УПОТРЕБА : 8-10 ЧАСОВЕН ВЛЕЗ НА МОЌНОСТ : 5 V/1 AHEADSET : тип-c слушалки за интерфејс Гласовен превод : -кликнете На Гласовен Превод, Едноставна Операција, нула праг, помеѓу милисекунди.Презентирање на резултатите од преводот, старите луѓе и децата ќе го користат, размена на јазик Толку лесно!150ОМА ДОЛГ ВЕК НА ТРАЕЊЕ НА БАТЕРИЈАТА И, БАТЕРИЈА СО ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ, ДОБРА ИЗДРЖЛИВОСТ, МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ КОНТИНУИРАНО 8 ЧАСА!ФУНКЦИЈА ЗА ИГРАЊЕ : РЕЗУЛТАТОТ ОД ПРЕВОДОТ НА НАДВОРЕШНИОТ ЗАСИЛУВАЧ СО ГОЛЕМА МОЌНОСТ Е ПОЈАСЕН.ЕКРАН НА ДОПИР : 3,5-ИНЧЕН ЕКРАН НА ДОПИР, ЗАШТИТА НА ОЧИТЕ, ПОУДОБНО OPERATION.AI асистент : кинеска интеракција СО ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА, аритметика, имиња на места, идиоми, песни итн.Список за пакување : 1 * преведувач на јазици белешки : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.