Игра Соба Декор Налепници Игри Постер, 16 х 22 инчи Винил Игри Налепници Видео Гејмер Ѕид Декор, Лесен За Лупење И Стап Позадина Фреска За Тинејџерски Спална Соба Игро
  • Неодамнешно

Игра Соба Декор Налепници Игри Постер, 16 х 22 инчи Винил Игри Налепници Видео Гејмер Ѕид Декор, Лесен За Лупење

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакет и Големина : декоративните ѕидни налепници доаѓаат во ролна во пакет, Доаѓаат со Трансфер филм 16 х 22инчи / 42 х 58см игри соба Декор Постер. Потребни ви се само неколку минути за совршено украсување на вашиот дом. Висок Квалитет : нашата ѕидна налепница е изработена од врвен мат финиш винил материјал; Безбеден за деца, Нетоксичен и не содржи хемикалии кои можат да влијаат на вашето здравје. Лесно за лупење и лепење позадина : мора да бидете внимателни кога ја лупите на ѕидот. Користете кредитна картичка за да ја притиснете. и изгледаше одлично во собата на твоите момчиња. Лесно за лупење и лепење позадина : мора да бидете внимателни кога ја лупите на ѕидот. Користете кредитна картичка за да ја притиснете. и изгледаше одлично во собата на твоите момчиња. Лесно за лупење и лепење позадина : мора да бидете внимателни кога ја лупите на ѕидот. Користете кредитна картичка за да ја притиснете. и изгледаше одлично во собата на твоите момчиња. Ѕидните налепници се еден од најновите трендови во декорацијата на домот и видовите налепници за ѕиден декор што можете да ги најдете од нашата продавница. Големина на постер : 15 х 22 инчи / 40 х 58см (Л х Ш). Материјал : Нашите налепници изработени од висококвалитетен мат винил; Не се печатени. Водоотпорен, заштита од сонце и брза боја. нетоксична, заштита на животната средина. Самолепливи и лесни за лупење и лепење тапети. Без лепливи остатоци, отстранете ги за неколку секунди без оштетување. Налепницата за декорација на ѕидот може да се користи на речиси сите рамни површини НАПРАВИ САМ! Бидете свој декоратор! Покажете го вашиот креативен и уметнички талент и донесете освежувачки изглед на room.It е совршен подарок за деца момчиња тинејџерски САМОСТОЈНА игра соба декорација. Ве молиме Запомнете : проверете дали ѕидните површини се суви и без прашина. Овој ѕид налепница доаѓа во ролна во пакет, ве молиме лежете на тежина над неа додека не стане рамна пред да се примени на ѕидот за да го добиете најдобриот резултат.