Честитки Балон Честитки Банер Сини Украси За Дипломирање 2022 Честитки Град Балони Промоција На Постдипломски Студии Украси За Забави За Пензионирање 16 Инчни Балон?
  • Неодамнешно

Честитки Балон Честитки Банер Сини Украси За Дипломирање 2022 Честитки Град Балони Промоција На Постдипломски Студии

DEN 241.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Купете Со Доверба : ве Молиме проверете ги балоните однапред, проверете дали ќе го запечатите капачето откако инфлацијата и балоните ќе останат надуени неколку недели пред забавата Контактирајте не преку пораки ако недостасува или неисправно писмо, ве МОЛИМЕ оставете ја вашата детална адреса ако сакате да испратиме друг пакет или директно побарајте целосна наплата. Темносини Букви : 16" и само исполнет со воздух, одлична алтернатива на хартиениот банер за честитки бидејќи се 3Д. Лесно Се Надувува И Самозапечатува : пакетот доаѓа со сламка за инфлација на устата и златна низа за закачување (Буквите имаат јазичиња одозгора за да направите венец). Аплицирајте Во Многу Прилики : Надувајте ги за прослава На Класа од 2022 година, матурантска забава и дипломирање на Колеџ, а исто така не ограничувајќи се на пензионирање, Промоции, Награди итн. ЛЕЛЕ Вашите Гости : Држете ги како реквизити за убав автопортретите слика кабина застрелан или држете ги на ѕидот користејќи лепило, додадете уникатен допир на вашата забава. Купете Со Доверба : ве Молиме проверете ги балоните однапред, проверете дали ќе го запечатите капачето откако инфлацијата и балоните ќе останат надуени неколку недели пред забавата. Контактирајте не преку пораки ако недостасува или неисправно писмо, ве МОЛИМЕ оставете ја вашата детална адреса ако сакате да испратиме друг пакет или директно побарајте целосна наплата. Темносини Букви : 16" и само исполнет со воздух, одлична алтернатива на хартиениот банер за честитки бидејќи се 3Д. Лесно Се Надувува И Самозапечатува : пакетот доаѓа со сламка за инфлација на устата и златна низа за закачување (Буквите имаат јазичиња одозгора за да направите венец). Аплицирајте Во Многу Прилики : Надувајте ги за прослава На Класа од 2022 година, матурантска забава и дипломирање на Колеџ, а исто така не ограничувајќи се на пензионирање, Промоции, Награди итн. ЛЕЛЕ Вашите Гости : Држете ги како реквизити за убав автопортретите слика кабина застрелан или држете ги на ѕидот користејќи лепило, додадете уникатен допир на вашата забава.