Стобаза Тибетанска лента за вода Обожавање Добрана Декоративна чинија Тибетански материјал Бакар олтар материјал Домаќинството Алтар понуда чинија вода што нуди
  • Неодамнешно

Стобаза Тибетанска лента за вода Обожавање Добрана Декоративна чинија Тибетански материјал Бакар олтар материјал

DEN 195.52

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Набавка за понуда на олтар : ★ Будистичка понуда за понуда : Оваа понуда за чинија е неверојатен подарок за вашето семејство, пријатели или колеги кои се заинтересирани за тибетската култура Чаша за понуда на вода : Можете да ја ставите на маса или полица во спална соба, дневна соба, кујна или специјално дизајнирана просторија за олтар. Светиот сад : Оваа гроздобер сад за понуда е совршена декорација на работната површина за дома, храм и канцеларија. Нуди сад за олтарот : ★ Чаша за понуда на кристална вода : Ако сте будистичка или богослужба Тибетска култура, оваа чинија за понуда може да помогне да го усовршите вашиот олтар. Има едноставен дизајн, но практично кога користите. Тибетски вода што нуди чинии. Tibetan Suffer Bowl : Овој сад за понуда е неверојатен подарок за вашето семејство, пријатели или колеги кои се заинтересирани за тибетската култура. Набавка за понуда на олтар : ★ Будистичка понуда за понуда : Оваа понуда за чинија е неверојатен подарок за вашето семејство, пријатели или колеги кои се заинтересирани за тибетската култура. Чаша за понуда на вода : Можете да ја ставите на маса или полица во спална соба, дневна соба, кујна или специјално дизајнирана просторија за олтар. Светиот сад : Оваа гроздобер сад за понуда е совршена декорација на работната површина за дома, храм и канцеларија. Нуди сад за олтарот : ★ Чаша за понуда на кристална вода : Ако сте будистичка или богослужба Тибетска култура, оваа чинија за понуда може да помогне да го усовршите вашиот олтар. Има едноставен дизајн, но практично кога користите. Тибетски вода што нуди чинии. Tibetan Suffer Bowl : Овој сад за понуда е неверојатен подарок за вашето семејство, пријатели или колеги кои се заинтересирани за тибетската култура. Пакетот вклучува 1 x КАРАКТЕРИСТИКИ ЗА ПОДНЕСУВАЕ НА ПАТНИЦИ - Материјал : Вода за вода за медитација на бакар - одлична алатка за да се направи разлика во вашиот дом и живот. Тоа е многу ретро и софистицирана чаша за нудење вино.