Сантонила Сантонила Црвена 58 -ти роденденски украси Среќен роденден Банер појаси на 58 години торта Топер број 58 конфети латекс балони црна ливче фолија раб завеси
  • Неодамнешно

Сантонила Сантонила Црвена 58 -ти роденденски украси Среќен роденден Банер појаси на 58 години торта Топер број 58

DEN 286.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сет за декорација на роденден : Овој црвен црн 58-ти роденденски украси се вклучени сè што ќе ви треба, вклучува- црвен балон со фолија од 32 инчи (2 парчиња), 16инч Среќен банер на птици (1 SET), балони од латекс (вкупно 20 парчиња), претходно пополнето црвено и црно Балон на конфети (6 парчиња), балони со фолија од starвезди (2 парчиња-18-годишни), роденденски саш (1 парчиња), арилни навивачи до 58 години топер за торта (1 парчиња црна), завеси од црна лив (2 парчиња) Висок квалитет : Со цел да се создаде совршен изглед за вашата посебна прослава. Ние го нудиме нашиот премиум 58-ти комплет за роденден со високо квалитетен материјал, секоја ставка е одбрана со рака и бидете сигурни дека она што сте го добиле се убави, безбедни и нетоксични. Може да се користи постојано и да одговара за вашите украси на 58 -ти роденден, и повеќе други пецични настани, дипломирања, свадби. Големина : Дијаметарот на надуени латекс балони и балони со фолија на starвезди е приближно 12in. Дијаметарот на надуени броеви и балони со фолија е приближно 32in & 36in. Завесите за фолија на ливчињата се 43in*79in. Совети за забава - препорачуваме да ги пополните овие со хелиум, може да лебди по надуен со хелиум, ако користите воздух, тие нема да лебдат и можат да се стават насекаде. На други убави балони на конфети од злато, можете лесно да се надуете со дување, потоа Врзете или лента со балон со фолија на wallидот или каде било! Забелешка : Ве молиме, нежно тријте го балонот на конфети на суво крпа, тепих или коса за да ја добиете статичката електрична енергија, а потоа тресете го полека за да ги направите овие шарени парчиња да се држат на страните на балоните. Загарантирано задоволство : Кога ќе го добиете пакетот, веднаш проверете го, доколку некој проблем ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме. Сет за декорација на роденден : Овој црвен црн 58-ти роденденски украси се вклучени сè што ќе ви треба, вклучува- црвен балон со фолија од 32 инчи (2 парчиња), 16инч Среќен банер на птици (1 SET), балони од латекс (вкупно 20 парчиња), претходно пополнето црвено и црно Балон на конфети (6 парчиња), балони со фолија од starвезди (2 парчиња-18-годишни), роденденски саш (1 парчиња), арилни навивачи до 58 години топер за торта (1 парчиња црна), завеси од црна лив (2 парчиња). Висок квалитет : Со цел да се создаде совршен изглед за вашата посебна прослава. Ние го нудиме нашиот премиум 58-ти комплет за роденден со високо квалитетен материјал, секоја ставка е одбрана со рака и бидете сигурни дека она што сте го добиле се убави, безбедни и нетоксични.