Подароци за невестински туш за невести за невестински подароци за туширање, бонбони фаворити чисти капачиња во облик на свадбени бонбони кутии мини бонбони диспен
  • Неодамнешно

Подароци за невестински туш за невести за невестински подароци за туширање, бонбони фаворити чисти капачиња

DEN 253.92

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Акрилни кутии за бонбони : многу погодни за рачно изработени бонбони во свадби, тушеви за бебиња и други прослави Јасни акрилни кутии : Изгледот ви овозможува јасно да ја видите содржината внатре. Се користи за поставување предмети, подобрување на квалитетот на предметите и во исто време да го подобрите чувството за стекнување. Јасни кутии за третмани : Погодни за мали закуски, чоколади, бонбони, итн., Не декорација, туку и практични. Партија за забави на кутии со бонбони : Оваа кутија за бонбони ќе ви даде добро користење на искуство. Погодно како пакување со бонбони. Свадба : Исто така, можете да допир на радост и изненадување на вашето семејство или забави за проекти, занаети или декорација на домови. Акрилни кутии за бонбони : многу погодни за рачно изработени бонбони во свадби, тушеви за бебиња и други прослави. Јасни акрилни кутии : Изгледот ви овозможува јасно да ја видите содржината внатре. Се користи за поставување предмети, подобрување на квалитетот на предметите и во исто време да го подобрите чувството за стекнување. Јасни кутии за третмани : Погодни за мали закуски, чоколади, бонбони, итн., Не декорација, туку и практични. Партија за забави на кутии со бонбони : Оваа кутија за бонбони ќе ви даде добро користење на искуство. Погодно како пакување со бонбони. Свадба : Исто така, можете да допир на радост и изненадување на вашето семејство или забави за проекти, занаети или декорација на домови. Список на пакети 24 X Карактеристики на бонбони - Материјал : Пластика - Големина : Околу 7,80x5.57inch - некои зачудувачки низи на печива, бонбони, козметика, мали додатоци, додатоци за мали облеки, рачно изработени производи и Различни додатоци за гостите да уживаат. - Користете ги овие кутии за безбедно прикажување на подароците за забави и да ги направите вашите подароци уникатни и да ги импресионирате вашите гости. - Многу погодни за рачно изработени бонбони во свадби, тушеви за бебиња и други прослави. - Исто така, можете да допир на радост и изненадување на вашето семејство или забави за DIY проекти, занаети или декорација на домови.