ЛДЧНХ Шарка За Маса Преклопна Маса Шарка Тркалезни Рабови 180 Степени Преклопни Шарки За Шкаф Мебел Кујна Спална Соба Кабинет Хардвер 4 Парчиња
  • Неодамнешно

ЛДЧНХ Шарка За Маса Преклопна Маса Шарка Тркалезни Рабови 180 Степени Преклопни Шарки За Шкаф Мебел Кујна

DEN 206.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

: Шарката на масата користи легура на цинк, која е мазна и отпорна на триење и има висока цврстина Кружен Раб : совршено Се Вклопува во вашата маса за преклопување и дупките се наредени. Подобро чувство за ракување : нема отворање на дупката, лесна инсталација и долг век на траење над 50. Одличен помошник : Многу механизам кој полека ја повлекува површината на масата и се затвора за тивко, тивко движење. Широки Апликации : Погоден За многу површини како што се компјутерско биро, машина за шиење, прозорци, врати и маса за преклопување итн. : Шарката на масата користи легура на цинк, која е мазна и отпорна на триење и има висока цврстина. Кружен Раб : совршено Се Вклопува во вашата маса за преклопување и дупките се наредени. Подобро чувство за ракување : нема отворање на дупката, лесна инсталација и долг век на траење над 50. Одличен помошник : Многу механизам кој полека ја повлекува површината на масата и се затвора за тивко, тивко движење. Широки Апликации : Погоден За многу површини како што се компјутерско биро, машина за шиење, прозорци, врати и маса за преклопување итн. : Шарката на масата користи легура на цинк, која е мазна и отпорна на триење и има висока цврстина.Кружен Раб : совршено Се Вклопува во вашата маса за преклопување и дупките се наредени.Подобро чувство за ракување : нема отворање на дупката, лесна инсталација и долг век на траење над 50.Одличен помошник : Многу механизам кој полека ја повлекува површината на масата и се затвора за тивко, тивко движење.Широки Апликации : Погоден За многу површини како што се компјутерско биро, машина за шиење, прозорци, врати и маса за преклопување итн.Оваа ставка полека ја повлекува површината на масата и се затвора за нежно и тивко движење. Таа е наменета за машина за шиење, преклопна маса и друг мебел. Без отворање дупка, лесна инсталација и долг век на траење над 50000 пати. Можете да бидете сигурни дека е направен од легура на цинк со висока цврстина, издржлив за употреба.

Material:
Zinc alloy.
Color:
silver
Lifetime:
> 50000 times
Packaging includes:
4 x hinges:
Great for old wooden boxes, ideal hardware, beautiful :