Ssv Работи KX-Q5xA2 Аудио Комплет: 2020-2023 Двосед Кавасаки KRX 1000 5-Звучник Аудио систем w Звучници
  • Неодамнешно

Ssv Работи KX-Q5xA2 Аудио Комплет: 2020-2023 Двосед Кавасаки KRX 1000 5-Звучник Аудио систем w Звучници

DEN 3662.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Bluetooth Рокер-Прекинувач Медиуми-Единица5 " Звучник За Преден Удар-Мешунки w/SSV Работи Звучници.5 " Заден Кафез - Монтирање Звучник-Парчиња w/SSV Работи Звучници. 10" Сабвуфер-Куќиште со Кикер Комп Sub Сабвуфер. 800 Вати 5 Канал Фаза EQ Засилувач Со Претходно Монтирани Директно Се Вклопуваат Засилувач Монтажа Плоча. Приклучок-& - Игра Жици Комплет. Bluetooth Рокер-Прекинувач Медиуми-Единица.5 " Звучник За Преден Удар-Мешунки w/SSV Работи Звучници.5 " Заден Кафез - Монтирање Звучник-Парчиња w/SSV Работи Звучници. 10" Сабвуфер-Куќиште со Кикер Комп Sub Сабвуфер. 800 Вати 5 Канал Фаза EQ Засилувач Со Претходно Монтирани Директно Се Вклопуваат Засилувач Монтажа Плоча. Приклучок-& - Игра Жици Комплет. Комплетен Комплет За Приклучок И Играње за 2020 година+ Kawasaki KRX1000 Ssv Работи со 2 Седишта е првата компанија што интегрира аудио во рамо до рамо. Ние ги пионериравме сите одлични карактеристики што ги наоѓате во аудио-системите денес. Од решенија за комплет за приклучоци и репродукција, вистински рејтинг отпорен на временски услови, до фабричко вклопување и завршна обработка, SSV го постави стандардот во AUDIO НА UTV од самиот почеток! Фаза Х : врвот на мечот ЗА ХИВ аудио Од Страна На Ссв Работи, крајната фрлање. Ако барате најгласен, најдобар звучен аудио-систем за вашата страна-х-страна, тука сте! Ги максимизираме сите можни локации на звучници и сабвуфери, како и ги надградуваме вашите мешунки во кафезот на нашиот Звучник од 8 инчи. Приклучок - & - Игра : Без Лемење, сечење или стегање! Дизајниран за инсталирање што е можно полесно. Едноставно завртете ги куќиштата на звучниците со претходно инсталираните звучници, стартувајте ги жиците за приклучоци и репродукција на возилото, свртете го клучот и одете! Направено за да се инсталира што е можно полесно, поминувате помалку време во маки и повеќе време во возење! Фабричко Вклопување и Завршна Обработка : Секој комплет изгледа онака како што треба, како да доаѓа директно од фабриката. Намена изградена, нашите куќишта одговараат на фабричкиот стил и се вклопуваат со беспрекорна прецизност. Патека Подготвена : Изградена За теренско опкружување, аудио компонентите НА Ssv Works ќе ги издржат сите сурови услови за возење. Од песок, прашина, вода или снег, можете да ги возите вашите омилени патеки без жртвување на премиум аудио Од Ssv Дела. Врвен Квалитет : Нашите комплети го вклучуваат нашиот патентиран засилувач НА ФАЗИ EQ и прекинувачот За Возење Рок N за напојување на вашиот нов аудио комплет за ВАШИОТ ХИВ.