Dell Sourcing - Сертифициран модул за меморија од 32 GB 32 GB - 2RX4 DDR4 RDIMM 2400MHz
  • Неодамнешно

Dell Sourcing - Сертифициран модул за меморија од 32 GB 32 GB - 2RX4 DDR4 RDIMM 2400MHz

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овозможува ефикасно и непречено извршување на сите ваши тешки апликации со максимална продуктивност Без оглед колку се тешки и бројни апликациите што ги користите, брзината на меморија од 2400 MHz со регистриран сигнал ќе ги изврши непречено. Без разлика дали играте игри, користите софтвер за тешка оптоварена оперативен систем или видео уредување, меморијата од 32 GB ќе ги натера да работат со блиц. DDR4-2400/PC4-19200 Интерфејс Мултиплекси 2-битни податоци од мемориски ќелии и I/O автобуси за да се минимизира времето на мирување на процесорот и да се подобрат перформансите на вашиот компјутер. 288-пински иглички за побрзи, сигурни перформанси и подобар пристап до податоци и информации. Поддршка на уредот за работна станица за вашиот модул RAM меморија за да се овозможи максимална ефикасност и сигурност. Фактор на форма на DIMM со 288-пински иглички и големина на меморија од 32 GB ефикасно го намалува електричното оптоварување на контролорот на меморијата за да се овозможи максимална изводливост. Регистрираната обработка на сигнал овозможува голема брзина и точност за да се овозможи максимална сигурност. Dell Sourcing, сертифициран модул за меморија од 32 GB 32 GB, 2 RX4 DDR4 RDIMM 2400 MHz, за работна станица, сервер, реновиран, 32 GB, DDR4-2400/PC4-19200 DDR4 SDRAM, 2400 MHz, 1,20 V, ECC, регистриран, 288 PIN , Димм.