Неблагодарна работа за дома со 12 автоматски програми и 3 режими, вежбање за одење џогирање на тренингот за наклон ЛЦД и монитор за пулсот за вежбање во затворено веж
  • Неодамнешно

Неблагодарна работа за дома со 12 автоматски програми и 3 режими, вежбање за одење џогирање на тренингот

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

① 【Дизајн на преклопување】 Совршен за домашна употреба и лесно се движи супер и лесно склопување Оваа преклопна неблагодарна работа може да се пофали со компактен отпечаток и брз дизајн на преклопување со погодни транспортни тркала за да се движат без проблеми. Можете или да го чувате во вашата дневна соба, да студирате, мал агол или под креветот. ② 【Рамки за живот】 Овозможува долготрајна употреба.Прид се движи од 0,8 до 12 км на час, помагајќи ви да ги исполниме вашите повеќекратни цели (проширете ги димензиите) 52''l*24''W*40''H Вршење на површина15.3 "Способност за тежина240 LB. ③ 【Наклон на неблагодарна работа】 Одличната неблагодарна работа е опремена со 12 автоматски програми и 3 режими, изберете ја најудобната програма според статусот на вашето тело. ④ 【Прилагодување на наклонот со три фази】 Функционален LCD монитор продолжува да ги следи вашите податоци додека вежбате, вклучувајќи брзина, време, растојание, калории и отчукувања на срцето. Овозможувајќи ви да го следите срцевиот ритам за време на тренингот. ⑤ 【Лесна инсталација】 Процесот на инсталација може да се заврши во рок од половина час. Сите алатки се вклучени во пакетот. Можете да го започнете вашиот план за обука веднаш штом ќе пристигне пакетот. Опис на производот преклопување на неблагодарна работа со безбедносно заклучување, ЛЦД монитор, материјал за активност во затворен простор : Боја од не'рѓосувачки челик : Црна функција : Здравје и фитнес Декорација : Со безбедносно заклучување броеви на пакет : 1 Собрание Потребно : Да, целокупна димензија на производот : (Проширете ги димензиите) 52 '' L * 24''w * 40''H Inches Dimension : 56.38 * 9,45 инчи Тежина на пакет : 80.69 bs Вклучена површина : 15,8 "x 43.3" Брзина : 0,8-12km/h целосна тежина на производот : 76lb Тежина на тежина : 240lb .