Тојандона 1 Сет Собрани Електрични Опрема Автомобил Играчки За Деца Монтажа Играчка Собранието Автомобил Дете Играчки Автомобил Комплет Електрични Возење На Игра
  • Неодамнешно

Тојандона 1 Сет Собрани Електрични Опрема Автомобил Играчки За Деца Монтажа Играчка Собранието Автомобил Дете Играчки

DEN 153.92

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

САМОСТОЈНИ РЕТРО АВТОМОБИЛИ направете ја играта забавна и за вас и за вашето дете и играјте интеракција со возрасните за да го промовирате односот родител-дете САМОСТОЈНО СКЛОПУВАЊЕ ВОЗИЛА забави и активности во затворени простории или на отворено. Тоа ќе создаде повеќе задоволство. ГРАДЕЖЕН АВТОМОБИЛ играчка Изберете материјали кои се здрави и, и ќе бидете сигурни да се игра. РАСКЛОПУВАЊЕ ОПРЕМА АВТОМОБИЛ ИГРАЧКА По завршувањето на склопувањето, батеријата може да се инсталира за да работи што во голема мера го мобилизира чувството за достигнување на детето. САМОСТОЈНА РЕЗБА за СКЛОПУВАЊЕ Тие не се само за игра, но, исто така, може да се стави дома како украси и колекција. САМОСТОЈНИ РЕТРО АВТОМОБИЛИ направете ја играта забавна и за вас и за вашето дете и играјте интеракција со возрасните за да го промовирате односот родител-дете. САМОСТОЈНО СКЛОПУВАЊЕ ВОЗИЛА забави и активности во затворени простории или на отворено. Тоа ќе создаде повеќе задоволство. ГРАДЕЖЕН АВТОМОБИЛ играчка Изберете материјали кои се здрави и, и ќе бидете сигурни да се игра. РАСКЛОПУВАЊЕ ОПРЕМА АВТОМОБИЛ ИГРАЧКА По завршувањето на склопувањето, батеријата може да се инсталира за да работи што во голема мера го мобилизира чувството за достигнување на детето. САМОСТОЈНА РЕЗБА за СКЛОПУВАЊЕ Тие не се само за игра, но, исто така, може да се стави дома како украси и колекција. Список на пакети 1 x сет На Собрани Карактеристики На Автомобилот Со Електрична Опрема-Големина : 19, 00Х5, 00Х5, 00см/7, 47Х1, 97Х1 Деца. - Материјал : Дрво, Пластика, Метал НАПРАВИ САМ Ретро Автомобил-Забелешка : батеријата Не е вклучена Соберете Опрема За Играње Автомобили-Боја : Како Што Е Прикажано Електричен Камион За Опрема-Прекрасен подарок за вашите деца, ќе им се допадне. Тие можат да играат среќно со пријателите со смешниот Ретро Автомобил . - Изработен од издржлив материјал, безбеден е и издржлив без Бледнее Детски Автомобил . - Тие не се само за игра, но, исто така, може да се стави дома како украси и собирање Расклопување Опрема камион .