Г Облик Временски Соголување Печат Лента За Автомобил Камион Врати/Прозорци, Самолепливи Поддршка Заптивки Голем Јаз Лесно Намалување На Големината Временска Лен
  • Неодамнешно

Г Облик Временски Соголување Печат Лента За Автомобил Камион Врати/Прозорци, Самолепливи Поддршка Заптивки

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

⭐Големина size големина : 0,47" / 12мм * 0,55" / 14мм, 1 стапки(0,305 Метри) Ве молиме потврдете ја големината пред да ја купите. ⭐Висококвалитетен Материјал〗епдм заптивките обезбедуваат Одлична Флексибилност, Висока Еластичност, Супер Издржлив. ⭐Мултифункционален〗може да се користи за спречување на ветер, прашина, звук, инсекти, студ и судир. ⭐Широка Апликација〗Широко се користи Во сите видови лизгачки прозорци, лизгачка врата, безбедносна врата, врата од плакарот и сл, намалување на оштетувањето на вратите и прозорците. ⭐Чекори за инсталација〗Чекори : Исчистете ја површината-Кинење на црвениот филм - - - - - Исечете ја должината-Силно притискање некое време-не допирајте го во рок од 72 часа. Не е потребен промотор за адхезија. ⭐Големина size големина : 0,47" / 12мм * 0,55" / 14мм, 1 стапки(0,305 Метри). Ве молиме потврдете ја големината пред да ја купите. ⭐Висококвалитетен Материјал〗епдм заптивките обезбедуваат Одлична Флексибилност, Висока Еластичност, Супер Издржлив. ⭐Мултифункционален〗може да се користи за спречување на ветер, прашина, звук, инсекти, студ и судир. ⭐Широка Апликација〗Широко се користи Во сите видови лизгачки прозорци, лизгачка врата, безбедносна врата, врата од плакарот и сл, намалување на оштетувањето на вратите и прозорците. ⭐Чекори за инсталација〗Чекори : Исчистете ја површината-Кинење на црвениот филм - - - - - Исечете ја должината-Силно притискање некое време-не допирајте го во рок од 72 часа. Не е потребен промотор за адхезија.