Лафрои Машки Долг Ракав UPF 50+ Основни Кожи Перформанси Одговара На Компресија Осип Стража-CLY02D
  • Неодамнешно

Лафрои Машки Долг Ракав UPF 50+ Основни Кожи Перформанси Одговара На Компресија Осип Стража-CLY02D

DEN 335.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

80% Најлон, 20% Спандекс Еластично затворање. Машинско Перење. ●UPF 50+€ткаенината за заштита ОД УВ ви помага да се борите против изгореници од сонце; да се создаде бариера над кожата. ●Повеќекратна Употреба Е Погодна За повеќето активности На отворено/затворено, добра за употреба за спортови на вода, ќе бидете изненадени од неговата разноврсност; нашите клиенти го носеа за сурфање, БЏЏ, тренинг, спортови со веслање и огромна разновидност на спортови. ●Лесен истовремено, создава еластичност што ве прави удобно да се движите. ●Совет За големина ● ја подготвивме табелата со големини на списокот со слики за да ја лоцирате големината што најмногу ви одговара. Наследен со синџирот на снабдување изграден од нашата постара генерација која прави облека 3 децении. Ги имаме сите ресурси што ни се потребни за да направиме ремек-дело на спортска облека. Брендот е предодреден да опреми доволна поддршка во природата. Знаеме што ни треба кога се бориме или кога сурфаме, бидејќи ја правиме нашата облека за да го обезбедиме она што му треба на клиентот. Воспоставувањето бренд е како да наидете на огромен бран, некои го гледаат како пречка; но во очите на борците, тоа е шанса. Ќе се возиме по него и ќе го освоиме.