3дроза Буква М лична монограмирана нане сина црна и бела дамаска шема Кригла, 11 мл
  • Неодамнешно

3дроза Буква М лична монограмирана нане сина црна и бела дамаска шема Кригла, 11 мл

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бела керамичка кригла со црвена внатрешност и рачка Слика отпечатена од двете страни. Ова е произведено во Соединетите држави. Не е потребно собрание. Слика отпечатена од двете страни. Бела керамичка кригла со црвена внатрешност и рачка. Ова е произведено во Соединетите држави.