Милениум-Филтри MHFE170-ДЕЛТЕХ FE170-Елемент На Филтерот За Отстранување Масло Со Ултра Висока Ефикасност, Директна Размена
  • Неодамнешно

Милениум-Филтри MHFE170-ДЕЛТЕХ FE170-Елемент На Филтерот За Отстранување Масло Со Ултра Висока Ефикасност,

DEN 1729.76

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гарантирано Ќе Биде Компатибилен со оем производ Сите производи се загарантирани да бидат ослободени од производствени дефекти и да ги исполнуваат или надминуваат фабричките спецификации во однос на вклопувањето, формата и функционалноста. Фотографиите може да бидат општи претстави на производите и периодично се ажурираат. Гарантирано Ќе Биде Компатибилен со оем производ. Сите производи се загарантирани да бидат ослободени од производствени дефекти и да ги исполнуваат или надминуваат фабричките спецификации во однос на вклопувањето, формата и функционалноста. Фотографиите може да бидат општи претстави на производите и периодично се ажурираат. Милениумските Филтри се изградени за да обезбедат супериорна заштита од честички и контаминација што може да резултира со неефикасност, застој и прекумерни трошоци за поправка. Оценките на микроните се движат од 250 микрони до 1 микрон. Квалитетните елементи на филтерот се од суштинско значење за продолжување на животниот циклус на компонентите и намалување на оперативните трошоци.