Перформанси Алатка W1471 325 компјутер. Брисеви За Чистење Памук Поставени За Прецизно Чистење На Деликатни Површини, Електроника и Оптика
  • Неодамнешно

Перформанси Алатка W1471 325 компјутер. Брисеви За Чистење Памук Поставени За Прецизно Чистење На Деликатни Површини,

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СУПЕРИОРЕН КАПАЦИТЕТ ЗА ЗАДРЖУВАЊЕ НА РАСТВОРУВАЧОТ : Нашите памучни брисеви со ниска влакненца се совршени за чистење на деликатни површини, со одличен капацитет за задржување на растворувачот за темелно чистење Флексибилни РАЧКИ од БАМБУС : Нашите брисеви имаат силни, флексибилни рачки од бамбус што се наведнуваат без да се скршат, што ви овозможува лесно да ги достигнете дури и најтесните точки. КОМПАТИБИЛЕН СО ПОВЕЌЕТО РАСТВОРУВАЧИ : Нашите памучни брисеви со индустриска јачина се компатибилни со широк спектар на растворувачи, вклучувајќи алкохол, ацетон, флукс, масла, маснотии и многу повеќе. ЕКОЛОШКИ И БИОРАЗГРАДЛИВ : Нашите брисеви не се само за еднократна употреба, туку и биоразградливи, што ги прави еколошки избор за вашите потреби за чистење. ДОСТАПНИ СЕ ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ : ние нудиме низа големини за да одговараат на секоја задача, вклучувајќи (100) - 5мм х 7,6 см, (100) - 5мм х 15 см, (50) - 8,5 мм х 15 см, (25) - 12мм х 19,5 см, (25) - 16мм х 21 см и (25) - 20мм х 21,5 см. Памучните брисеви со ниска влакненца на Алатката За Изведба се крајното решение за деликатно чистење на површината со нивниот супериорен капацитет за задржување на растворувачот. Благодарение на нивните флексибилни рачки од бамбус, можете лесно да достигнете тесни точки без да се грижите за кршење. Овие брисеви со индустриска јачина се компатибилни со широк спектар на растворувачи, вклучувајќи алкохол, ацетон, флукс, масла, маснотии и многу повеќе. Најдобриот дел? Нашите брисеви се за еднократна употреба и биоразградливи, што ги прави еколошки избор за вашите потреби за чистење. Изберете од повеќе големини за да одговараат на секоја задача, вклучувајќи 5мм х 7,6 см, 5мм х 15 см, 8,5 мм х 15 см, 12мм х 19,5 см, 16мм х 21 см и 20мм х 21,5 см.