Смешна лама алпака заби самовила кутија симпатична заби заби дрвени складишта изгубени заби заби кутија за роденденски сувенир подарок
  • Неодамнешно

Смешна лама алпака заби самовила кутија симпатична заби заби дрвени складишта изгубени заби заби кутија

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дрво Направени во САД или увезени. 【Големина】 - кутијата за самовила за заби мери приближно 5,1 "x 4,5" x 1 "(lxwxd). 【Материјал】 Забот кутија е направена од бор дрво, што е безбедно и еколошки. стилизирана во форма на главата во лесна за разбирање, но сепак оригинална форма. 【Размислен дизајн】 Отворете ја кутијата за складирање на забите, капакот се печати со можност за снимање имиња и детали. Внатрешноста на кутијата е практична како што може Чувајте го првиот заб за замена, како и косата итн. 【Сувенир】 Спомени треба да бидат физички зачувани и совршен колекционер на забите е совршен начин да се запечати во старите добри денови кога таа/тој беше малку. Направено во САД или увезена . 【Големина】 - кутијата за самовила за заби мери приближно 5,1 "x 4,5" x 1 "(lxwxd). 【Материјал】 Кутијата за заби е направена од бор дрво, што е безбедно и еколошки. 【Симпатична форма】 Зачувувањето на забите може да се стилизира во форма на главата во лесна за разбирање, но сепак оригинална форма. 【Размислен дизајн】 Отворете ја кутијата за складирање на забите, капакот се печати со можност за снимање имиња и детали. Внатрешноста на кутијата е практична бидејќи може да го складира првиот замена за замен, како и коса итн. 【Сувенир】 Спомените треба да бидат физички зачувани и совршен колекционер на заби е совршен начин за запечатување во старите добри денови кога таа/тој беа мали. Симпатична бајка за заби собрани паднати заби колекционер дрвен роденден прилагоден подарок.