Тато Шеги Мислиш Рад Шеги Патување Перница Глава И Вратот Поддршка Перница Меморија Пена У-Облик На Потпирачот За Глава Перница За Спиење
  • Неодамнешно

Тато Шеги Мислиш Рад Шеги Патување Перница Глава И Вратот Поддршка Перница Меморија Пена У-Облик На Потпирачот

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ] Изработен Со мемориска пена со врвен квалитет што ја обликува формата на вратот, обезбедувајќи долготрајна удобност и издржливост [ПОДДРЖУВАЧКИ ДИЗАЈН] Перницата За Потпирач за Глава Во Форма На Буквата У обезбедува крајна поддршка и удобност за вратот и главата за време на патувањето, намалувајќи ја вкочанетоста и заморот. [ОТСТРАНЛИВ КАПАК] отстранливиот и перат надворешен капак го прави потпирачот за глава лесен за чистење и одржување, а јадрото на перницата не може да се измие или изложи на сонце. [РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА] овој потпирач за глава во Форма На Буквата У е лесен и пренослив, не само што е погоден за носење при патување, туку може да се користи и додека гледате ТЕЛЕВИЗИЈА или читате книга. [МОДЕН ДИЗАЈН] оваа Перница во Форма На Буквата У има различни персонализирани обрасци и можете да ја изберете шемата што ви се допаѓа. Шик изгледот може да ја истакне вашата личност иesетика. [ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ] Изработен Со мемориска пена со врвен квалитет што ја обликува формата на вратот, обезбедувајќи долготрајна удобност и издржливост. [ПОДДРЖУВАЧКИ ДИЗАЈН] Перницата За Потпирач за Глава Во Форма На Буквата У обезбедува крајна поддршка и удобност за вратот и главата за време на патувањето, намалувајќи ја вкочанетоста и заморот. [ОТСТРАНЛИВ КАПАК] отстранливиот и перат надворешен капак го прави потпирачот за глава лесен за чистење и одржување, а јадрото на перницата не може да се измие или изложи на сонце. [РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА] овој потпирач за глава во Форма На Буквата У е лесен и пренослив, не само што е погоден за носење при патување, туку може да се користи и додека гледате ТЕЛЕВИЗИЈА или читате книга. [МОДЕН ДИЗАЈН] оваа Перница во Форма На Буквата У има различни персонализирани обрасци и можете да ја изберете шемата што ви се допаѓа. Шик изгледот може да ја истакне вашата личност иesетика. Перница за патување, перница За Вратот, Перница За Потпирач за Глава, Перница За Мемориска пена, Удобна потпора, лесна перница, Пренослива перница, Разноврсен дизајн, Лесен за одржување, отстранлив капак.