M80 M85 M86 M87 M88 M88 M89 M90 Мерач
  • Неодамнешно

M80 M85 M86 M87 M88 M88 M89 M90 Мерач

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Мерач на приклучок со висок квалитет на конец】 : Мерачот на приклучокот на конецот се користи за да се провери дека внатрешната големина на конецот на работното парче е во толеранција Висок квалитет за трајна и долготрајна употреба 【Мерач на приклучок за челик со лежишта】 : челик со лежишта со високи перформанси, добра стабилност и голема зацврстување. Строгата и фино изработка обезбедува голема прецизност и долг животен век 【Внатрешен мерач на приклучок за навој】 : Мерач на приклучок за навој под 100мм е мерач на приклучок за нишка. Мерач на приклучок за навој 100мм погоре е мерач на приклучок за навој со двојна завртка. Дизајнот може да ви помогне да заштедите време и напор кога користите 【Практичен мерач на приклучок за навој】 : Овој мерач на приклучок за навој е строго забранет да ги присили навојните завртки во навои како алатки за сечење за да избегнете рано носење и да обезбедите точност на мерните алатки 【Издржлив мерач на приклучок на навој 】 : Лесно за ракување и одржување, перформанси на суперкор. Мерачите на приклучоците и мерачите на прстенот не можат да бидат меѓусебно потврдени. Компактна големина, мала тежина, лесна за употреба и носење.