Конфети Конус Штанд Кутија Послужавник, Преклопен Хартија Конус Кутија 30 Дупки Цвет Кекс Штанд Со Конусни Хартии /Јаже/Налепница За Свадба Партија Маса Невестинск?
  • Неодамнешно

Конфети Конус Штанд Кутија Послужавник, Преклопен Хартија Конус Кутија 30 Дупки Цвет Кекс Штанд Со Конусни Хартии

DEN 271.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Конфети Конуси Кутии со 30 Дупки : Конфети носителот кутија послужавник со30 дупки за свадба партија празник сам украси, можете да пишувате зборови и да цртате на површината на празна кфафт хартија, да вчитате остатоци од хартија или ливчиња, да ги поправите со јаже или налепници, а потоа да ги испратите вашите благослови на вашите пријатели и семејство Цврст/Безбеден / Еднократно Материјал : Држач за кутии изработен од квалитетен крафт-хартиен материјал, цврст и услужлив, лесен по тежина, удобен за допир, што е доволно сигурен за држење конуси од конфети. Пакет Вклучувајќи : партија конфети конус држач кутија во собата, вклучувајќи држач конус*2, 30 конфети конуси*2, 1 ролна на јаже*2 и 30 парчиња самолепливи налепници*2. Секоја штандна кутија има 30 дупки за 30 конуси, одлични за вашите класични или гроздобер тематски украси за венчавки и забави. Лесно За Склопување : Преклопете ја основата според упатствата за работа, конструирајте ги конусите за конфети користејќи јаже/налепници ,а потоа наполнете со ливчиња.МОЖЕТЕ ДА НАПРАВИТЕ САМИ како што сакате, да создадете романтична атмосфера. Широка примена : кутија за држачи за конуси за забави со гроздобер конуси за храна и држач за дисплеј ќе додаде повеќе убавина на вашите конфети /десерти и други кулинарски задоволства; одлична декорација за забава, роденден, свадба и други вечери, особено за свадбени ливчиња, дајте им благослов на младенците.