XWWDP Отворено кампување пешачење Транспарентен пластичен компас Компас Пропорционално стапало за патување воени компании Алатки за патувања
  • Неодамнешно

XWWDP Отворено кампување пешачење Транспарентен пластичен компас Компас Пропорционално стапало за патување воени

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Алатка за итни случаи за преживување, компас идеален за експедиција на авантуристички авантури или какви било други активности на отворено Со мм и инч мерачи на владетел на секоја страна на компасот. Со лента за вратот, погодно за носење. Висока точност за мерење на насоката. Јасна основна плоча. Алатка за итни случаи за преживување, компас идеален за експедиција на авантуристички авантури или какви било други активности на отворено. Со мм и инч мерачи на владетел на секоја страна на компасот. Со лента за вратот, погодно за носење. Висока точност за мерење на насоката. Јасна основна плоча. Алатка за итни случаи, алатка за опстанок, идеален за експедиција на авантура на отворено или какви било други активности на отворено со мерач на мерачи на мерачи и инчи на секоја страна на компасот. Plastic Color : Транспарентен и Black Size : Приближно.7 x 4,7cmnote : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од бојата прикажана на сликите. Ви благодариме! Ве молиме, дозволете 1-3см мерна девијација поради рачно мерење. Пакуван вклучен : 1 x Компас.