Заграден Mag Slimshield дизајниран за iPhone 14 Pro Case со футрола за клип на ременот - компатибилен со Magsafe
  • Неодамнешно

Заграден Mag Slimshield дизајниран за iPhone 14 Pro Case со футрола за клип на ременот - компатибилен

DEN 399.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Серијата Mag Slimshield е дизајнирана да обезбеди тенка, без голема заштита за вашиот нов i Phone 14 Pro Засилен футрола : Сетот вклучува клип за ротирачки ремен што може да се користи вертикално или хоризонтално. Компатибилен со Magsafe : За употреба со сите додатоци, вклучувајќи полначи, паричници, штандови и многу повеќе!. Гумана завршница за зафат со дизајн на пад на двојно слој за подобрена заштита од капки и гребење. Искусете ја опфатената разлика. Нашиот залог за екстра милја ја поддржува вашата набавка со 100% гаранција за задоволство и поддршка од нашиот тим за поддршка на клиенти во САД. Серијата Mag Slimshield е дизајнирана да обезбеди тенка, без голема заштита за вашиот нов i Phone 14 Pro. Засилен футрола : Сетот вклучува клип за ротирачки ремен што може да се користи вертикално или хоризонтално. Компатибилен со Magsafe : За употреба со сите додатоци, вклучувајќи полначи, паричници, штандови и многу повеќе!. Гумана завршница за зафат со дизајн на пад на двојно слој за подобрена заштита од капки и гребење. Искусете ја опфатената разлика. Нашиот залог за екстра милја ја поддржува вашата набавка со 100% гаранција за задоволство и поддршка од нашиот тим за поддршка на клиенти во САД.