Rfxcom TPE синтетички гумени тркалца Универзално Тркало И Насочно Тркало Супер Неми Количка Сет На Тркала за Мебел хардвер 4 парчиња
  • Неодамнешно

Rfxcom TPE синтетички гумени тркалца Универзално Тркало И Насочно Тркало Супер Неми Количка Сет На Тркала

DEN 1054.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тркалца Casters TPE Синтетички гумени тркалца Универзално тркало И насочено тркало супер неми количка сет на тркала за Мебел хардвер 4 Pcs Parameters дијаметар На Тркалото : 25мм (1 инчи)дијаметар На Тркалото : 38мм (1,5 инчи)дијаметар На Тркалото : 50мм (2 инчи)-ширина На Тркалото : 12мм (1 инчи)ширина На Тркалото : 17мм (1,5 инчи)ширина На Тркалото : 17мм50мм (2 инчи)-висина На Инсталација : 38мм (1 инчи)висина На Инсталација : 53мм (1,5 инчи)висина На Инсталација : 65мм(2 инчи)-носивост : 15кг / компјутери(1 инчи)носивост : 30кг / парчиња(1,5 инчи)носивост : 40кг / компјутери(2 инчи)пакетот вклучува Универзално Тркало x 2 насочно тркало x 2 TPE гумено тркало, Супер неми.