Тегла за мерило за стакло, мини чаршав со капакот за стегање во избор на дизајн
  • Неодамнешно

Тегла за мерило за стакло, мини чаршав со капакот за стегање во избор на дизајн

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Безбедно складирање : Овие тегли со херметички стакло од челик, ја заклучуваат аромата и ја одржуваат вашата содржина свежа и запечатена Совршено со големина : Секоја тегла има 1,5 унци на течности и мери 2,5 инчи x 2,5 инчи, лесно сместуваат 3 гр на вашите билки за готвење со простор за штедење. Висок стил : знак за опасност донирана на предниот дел на чистата стаклена тегла со црвен капак. Направено до последно : Секоја густа стаклена тегла и капакот се врзани заедно со не'рѓосувачки челик, доволно цврсти за да ги задржат сите настрани. Дома или во движење : Овие тегли изгледаат одлично смело прикажани на фустани или полица за книги, или лесно се вклопуваат во џеб или ранец за човекот за градот. Безбедно складирање : Овие тегли со херметички стакло од челик, ја заклучуваат аромата и ја одржуваат вашата содржина свежа и запечатена. Совршено со големина : Секоја тегла има 1,5 унци на течности и мери 2,5 инчи x 2,5 инчи, лесно сместуваат 3 гр на вашите билки за готвење со простор за штедење. Висок стил : знак за опасност донирана на предниот дел на чистата стаклена тегла со црвен капак. Направено до последно : Секоја густа стаклена тегла и капакот се врзани заедно со не'рѓосувачки челик, доволно цврсти за да ги задржат сите настрани. Дома или во движење : Овие тегли изгледаат одлично смело прикажани на фустани или полица за книги, или лесно се вклопуваат во џеб или ранец за човекот за градот. SAFE STORAGE : These steel-hinged airtight glass mason jars lock away aroma, and keep your contents fresh and sealed PERFECTLY SIZED : Each jar holds 1.5 fluid ounces, and measures 2.5 inches, easily accommodates 3gr of your cooking herbs with room to Резервен висок стил : знак за опасност донирана на предниот дел на чистата стаклена тегла со црвен капак направен за да трае : Секоја густа стаклена тегла и капакот се врзани заедно со не'рѓосувачки челик, доволно цврсти за да ги задржи сите прилики дома или во движење : Овие тегли изгледаат одлично смело прикажани на фустани или полица за книги, или лесно се вклопуваат во џеб или ранец за човекот за градот.