Кео 23050#3х5 RH Комбинирана Вежба И Мијалник, 0,25 Дијаметар На Сечење, Агол На Сечење Од 60 Степени, Должина На Сечење Од 5, Должина Од 5, Кобалт, Необложена, Долга Серија
  • Неодамнешно

Кео 230503х5 RH Комбинирана Вежба И Мијалник, 0,25 Дијаметар На Сечење, Агол На Сечење Од 60 Степени, Должина

DEN 4414.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакет од 12 Кео долга серија комбинираната вежба и мијалниците се користат за производство на централни дупки во компоненти или работни парчиња со дополнителна должина што овозможува пристап до тешко достапни области. Комбинирана Вежба и Шалтери. Кео долга серија комбинираната вежба и мијалниците се користат за производство на централни дупки во компоненти или работни парчиња со дополнителна должина што овозможува пристап до тешко достапни области. Комбинирана Вежба и Шалтери. Кео долга серија комбинираната вежба и мијалниците се користат за производство на централни дупки во компоненти или работни парчиња со дополнителна должина што овозможува пристап до тешко достапни области.