KICHOUSE 1 КОМПЈУТЕР Ладна Вода Бокал Производители На Чај За Ладен Чај Големи Чаши За Кафе Контејнери Со Капаци Стакло Вода Стомна Вода Контејнери Стакло Јасно Стомна
  • Неодамнешно

KICHOUSE 1 КОМПЈУТЕР Ладна Вода Бокал Производители На Чај За Ладен Чај Големи Чаши За Кафе Контејнери

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пиво Стомна Стакло : Изработени од материјали, здрави и Стомна За ладен Чај : Одличен стаклен материјал, издржлива, цврста структура и отпорна на ' рѓа. Ладна Вода : таа е погодна за домови, ресторани, хотели и други места. Добар Стомна За Пијалоци : комбинацијата на изработка и уметност, текстурата на површината е мазна, линиите се природни и мазни, а се истакнува тродимензионалното чувство. Стаклен Бокал За Вода : Изработен од-проѕирен стаклен материјал, кристално чист, издржлив и безбеден. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Шишето За Складирање-Боја : Златно стаклено шише со котел за вода. - Материјал : Стакло, Нерѓосувачки Челик Вода. - Големина : 21, 00Х16, 00Х16, 00см/8, 25Х6, 29Х6, 29во Стомна За Ладен Чај за Фрижидер. - Широка применливост, многу практична, подобрување на квалитетот на животот и релаксирање На расположението во Исто Време Стакло Вратоврска Котел. - Одличен стаклен материјал, издржлива, цврста структура и Котел за Ладна Вода отпорен на ' Рѓа. - Исклучителната изработка и извонредните детали ја обезбедуваат неговата практичност и разноврсност контејнери со капаци. - Изработени од материјали, здрави И Кафе. - Површината е мазна без бруси и не ги повредува рацете и Ладниот Котел.Опис на стокатаводен Стомна лесен е за употреба со едноставна и елегантна форма, покажувајќи елегантен вкус.Стакло пиво стомна Ова Е преносливо стаклено шише со ладна вода, кое е направено од материјали, издржливо за трајна употреба.Стаклен стомна за чај Со капак можете да го користите како бокал со ладна вода, тенџере со мирис на чај, бокал за сок, итн.