Раксинбанг Сапун Диспензерот 300мл Десктоп Поставени Автоматски Индукциски Сапун Диспензерот Сина И Бела Порцеланска Шема Сапун Диспензерот 72 142 220мм
  • Неодамнешно

Раксинбанг Сапун Диспензерот 300мл Десктоп Поставени Автоматски Индукциски Сапун Диспензерот Сина И Бела Порцеланска

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : АПС, Капацитет : 300мл Автоматска индукција, бесконтактна, ефикасно намалување на ризикот од пренос на бактерии преку контакт. Растојание за сензори, соодветно растојание е околу 5 см. Фабричкиот стандарден волумен на излезот на течноста е : 1МЛ; по интервал од 2 секунди, ќе се произведе втора течност (ако дланката остане подолго од 2 секунди);. Пред да ја замените новата батерија, притиснете го прекинувачот за напојување на основата, инсталирајте ја новата батерија, заменете го капакот на батеријата и притиснете го прекинувачот. Материјал : АПС, Капацитет : 300мл. Автоматска индукција, бесконтактна, ефикасно намалување на ризикот од пренос на бактерии преку контакт. Растојание за сензори, соодветно растојание е околу 5 см. Фабричкиот стандарден волумен на излезот на течноста е : 1МЛ; по интервал од 2 секунди, ќе се произведе втора течност (ако дланката остане подолго од 2 секунди);. Пред да ја замените новата батерија, притиснете го прекинувачот за напојување на основата, инсталирајте ја новата батерија, заменете го капакот на батеријата и притиснете го прекинувачот. Големина на производот : 72 * 142 * 220 ммпроизвод нето тежина : 255 грамапроизвод материјал : Апсфеатури : 1 : Водоотпорен дизајн на целата машина (батерија, коло) 2 : Инфрацрвени пречки и висока отпорностелектронска индукција автоматска дренажа, која е хигиенска и удобна, не се потребни поставки, исклучителен дизајн и исклучителен изглед, но исто така е деликатна декорација на домот. Може да се стави во кујни, бањи, деловни згради, болници, банки и други јавни места.