Димму Боргир Смртта култ Армагедон чаша за кафе Термос кригла двојно wallидно вакуум изолирано шише 12 мл
  • Неодамнешно

Димму Боргир Смртта култ Армагедон чаша за кафе Термос кригла двојно wallидно вакуум изолирано шише 12 мл

DEN 432.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјали за ПС-пријателски за здравство и животна средина, материјали за здравствена и храна PP Големина од 12 мл : 17 см во висина, со дијаметар од 7,2 см, 6 см во дното на кориснички дизајн, компактен, водоотпорен, безбеден за употреба, лесен за носење. Тесен, водоотпорен, безбеден, лесен за употреба, лесен за носење, прекинувач за излез на капакот, рационализиран дизајн на телото на чашата, убава и практична, силна флексибилност, отпорност на висока температура, материјал за заштита на животната средина, изолација на топлина. Лесно е да се исчисти и може да се користи многу пати. Кога е примена, може да се користи со врела вода за да се отстрани прашината генерирана во процесот на производство. Поради различни методи на мерење, грешката во рамките на 1 см е нормален феномен. Материјали за ПС-пријателски за здравство и животна средина, материјали за здравствена и храна PP. Големина од 12 мл : 17 см во висина, со дијаметар од 7,2 см, 6 см во дното на кориснички дизајн, компактен, водоотпорен, безбеден за употреба, лесен за носење. Тесен, водоотпорен, безбеден, лесен за употреба, лесен за носење, прекинувач за излез на капакот, рационализиран дизајн на телото на чашата, убава и практична, силна флексибилност, отпорност на висока температура, материјал за заштита на животната средина, изолација на топлина. Лесно е да се исчисти и може да се користи многу пати. Кога е примена, може да се користи со врела вода за да се отстрани прашината генерирана во процесот на производство. Поради различни методи на мерење, грешката во рамките на 1 см е нормален феномен. Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте ме.