Спортска Вежба Немоќна Неблагодарна Работа Тип На Домаќинство Мал Ултра Тивок Мултифункционален Внатрешен Преклопен Механички Неблагодарна Работа Основен+Четир
  • Неодамнешно

Спортска Вежба Немоќна Неблагодарна Работа Тип На Домаќинство Мал Ултра Тивок Мултифункционален Внатрешен Преклопен

DEN 907.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Површина на појасот за трчање (должина * ширина) : 1000 * 350ММ Тест за отчукувањата на срцето : тип на контакт. Површина на појасот за трчање (должина * ширина) : 1000 * 350ММ. Тест за отчукувањата на срцето : тип на контакт. Модел : КПС-04 тест за отчукувањата на Срцето : контакт област на појасот за Трчање (должина * ширина) : 1000 * 350мм апсорпција На Удари : Нема програма За Вежбање : рачно, губење на тежината, планинарење, Ролки за трчање по рид : механичко Потекло : Кина Статија Бр. : Механички директно парапет Употреба : Домаќинство применливо сценарио : Фитнес опрема Патент Тип : Ниту Една Движечка сила : механички.