Зимски честитки на Lenox Chickadee 9 Accent салата чинија бела порцелан Кина и 24 килограми златни птици направени во САД
  • Неодамнешно

Зимски честитки на Lenox Chickadee 9 Accent салата чинија бела порцелан Кина и 24 килограми златни птици направени

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Lenox Зимски поздрави Chickadee 9 "Акцент салата чинија бела Кина и 24 килограми златни птици направени во САД Направени во САД. Фина Кина 24К златен раб Материјал : Бела порцелан. Безбедна мијалник за миење садови безбедна зима холи со пикада птица. 9" во дијаметар. Lenox Зимски поздрави Chickadee 9 "Акцент салата чинија бела Кина и 24 килограми златни птици направени во САД. Направени во САД. Фина Кина 24К златен раб Материјал : Бела порцелан. Безбедна мијалник за миење садови безбедна зима холи со пикада птица. 9" во дијаметар. Lenox Зимски честитки Chickadee 9 "Акцент салата чинија бела Кина и 24 килограми златни птици направени во САД совршени за секоја вечера или бифе маса. Совршен акцент за зимски честитки или кој било празник за вечера, оваа празнична чинија со акцент во која има птица пикада, прави прекрасен подарок. Зимска холи со пикада птица 9 "во дијаметар бел порцелан со златен трим.