Неочи Лустери, Вентилатори За Дневна Соба Со Тавански Светла, Модерни Со Далечински Управувач Реверзибилно Светло На Вентилаторот Со 6 Брзини Прилагодлива Лед Зат?
  • Неодамнешно

Неочи Лустери, Вентилатори За Дневна Соба Со Тавански Светла, Модерни Со Далечински Управувач Реверзибилно Светло

DEN 1536.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заштеда на енергија и Висока Ефикасност : Вграден Висок Извор На Светлина Во Боја, Осветлување Со Постојана Струја, Супресбоскопско, Меко И Природно Светло, Вграден Силиконски Челичен Лим, Лим Силиконски Челик Целиот Бакарен Мотор За Ликвидација, Двоен Капак, Тивок Лежиште, Целиот Бакарен Мотор, Стабилна Работа, Во Исто време Висока Моќност, Низок Шум, Тивок и Издржлив Реверзибилни Сечила На Вентилаторот : Реверзибилна Контролна Функција за Летно И Зимско Работење. Во Лето, Кога Го Стартувате Вентилаторот Спротивно од Стрелките на Часовникот, Протокот на Воздух Создава Ефект на Ладење. Во Зима, Кога Вентилаторот Работи Во Насока на Стрелките на Часовникот, Топлиот Воздух што Се Собира во близина на Таванот е Принуден Надолу Да го Дистрибуира Рамномерно. Заштедете до 30% На Сметките за Греење. 3 Затемнети Бои : Led Таванското Светло Со Вентилатор Е Достапно во 3 Бои : Топло Бело (3000 K), Природно Бело (4000 K) и Ладно Бело (6000 K). Вентилаторот На Таванот Може Слободно да се Прилагоди преку Далечинскиот Управувач, Што Е Погодно и Брзо Да Задоволи Различни Потреби за Осветлување во Вашиот Живот. Лесно За Инсталирање : Ова Светло За Вентилатор На Таванот Е Лесно Да Се Инсталира (За Ваша Безбедност, Се Препорачува Да Побарате Професионален Електричар Да Го Инсталира), Погодно За Спални Соби, Дневни Соби, Кујни, Трпезарии, Ходници, Ходници, Балкони, Простории За Учење, Читални Итн. Квалитетна Услуга : Задоволството на Клиентите Е Нашата Цел. Тие Се Избрани И Проверени Пред Пратката. Ако Имате Какви Било Прашања или Предлози, Ве Молиме Контактирајте Не преку Е-Пошта, Ние ќе Ви Одговориме Во Рок Од 24 Часа и Ќе Ви Ја Обезбедиме Услугата. Заштеда на енергија и Висока Ефикасност : Вграден Висок Извор На Светлина Во Боја, Осветлување Со Постојана Струја, Супресбоскопско, Меко И Природно Светло, Вграден Силиконски Челичен Лим, Лим Силиконски Челик Целиот Бакарен Мотор За Ликвидација, Двоен Капак, Тивок Лежиште, Целиот Бакарен Мотор, Стабилна Работа, Во Исто време Висока Моќност, Низок Шум, Тивок и Издржлив. Реверзибилни Сечила На Вентилаторот : Реверзибилна Контролна Функција за Летно И Зимско Работење. Во Лето, Кога Го Стартувате Вентилаторот Спротивно од Стрелките на Часовникот, Протокот на Воздух Создава Ефект на Ладење. Во Зима, Кога Вентилаторот Работи Во Насока на Стрелките на Часовникот, Топлиот Воздух што Се Собира во близина на Таванот е Принуден Надолу Да го Дистрибуира Рамномерно. Заштедете до 30% На Сметките за Греење. 3 Затемнети Бои : Led Таванското Светло Со Вентилатор Е Достапно во 3 Бои : Топло Бело (3000 K), Природно Бело (4000 K) и Ладно Бело (6000 K).