Зестие АЈАНЕО 2-7 Инчи Рачна Компјутерска Конзола За Игри Победи 11 Лаптоп Екран На Допир Конзола За Видео Игри, ПРОЦЕСОР AMD Ryzen 7 6800U Процесор Таблет КОМПЈУТЕР, 16GB RAM МЕ?
  • Неодамнешно

Зестие АЈАНЕО 2-7 Инчи Рачна Компјутерска Конзола За Игри Победи 11 Лаптоп Екран На Допир Конзола За Видео Игри, ПРОЦЕСОР

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПРОЦЕСОРОТ НА АЈАНЕО2 : AMD Ryzen 7 6800 U, "Зен 3+" рамка / 8 јадра 16 теми / 47 GHz Едно Јадро МАКС Фреквенција. ГРАФИКА : Amd Radean 680 M графика / RDNA 2 графичка рамка 12 графички јадра / 2200 MHz Графичка Фреквенција. Екран НА АЈАНЕО 2 : 7 Инчи Целосен СТАКЛЕН Ips Екран / Резолуција 1920 X1200 / Густина НА Пиксели 323 PPI / s RGB 135% / DC, Контраст : 1200 : 1, 400 Nits Осветленост. Ayaneo 2 е I/O : Целосна Функција Type C x 2 (USB4) / Датум Тип C x 1 (USB 3.2) , Микро sd Картичка Слот x 1 (Макс 2tb Експанзија), 3.5 mm Аудио порта x 1. Мрежа НА АЈАНЕО 2 : Ax210 Wifi 6, BT 5.2, Батерија : 13050 m Ah, Големина : 264,5 mm x 105mm x 36 mm (Најтенкиот дел) Тежина : околу 660 грама. Инструкции За повторна инсталација Системски ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ НА АЈАНЕО 2 : Притиснете РК, Јачина на звук + И копче за вклучување во исто време, ќе влезе во страницата за повторно инсталирање, а потоа ќе ги ослободи трите копчиња и ќе кликне на иконата "зелено да" на екранот. Тогаш нашиот ајанео 2 ќе направи процес на автоматско повторно инсталирање на системот за ос околу 8-10 минути.По Оперативниот СИСТЕМ за повторно инсталирање, нашиот Ајанео 2 ќе се врати во првобитниот статус. ПРОЦЕСОРОТ НА АЈАНЕО2 : AMD Ryzen 7 6800 U, "Зен 3+" рамка / 8 јадра 16 теми / 4.7 GHz Едно Јадро МАКС Фреквенција. ГРАФИКА : Amd Radean 680 M графика / RDNA 2 графичка рамка 12 графички јадра / 2200 MHz Графичка Фреквенција. Екран НА АЈАНЕО 2 : 7 Инчи Целосен СТАКЛЕН Ips Екран / Резолуција 1920 X1200 / Густина НА Пиксели 323 PPI / s RGB 135% / DC, Контраст : 1200 : 1, 400 Nits Осветленост. Ayaneo 2 е I/O : Целосна Функција Type C x 2 (USB4) / Датум Тип C x 1 (USB 3.2) , Микро sd Картичка Слот x 1 (Макс 2tb Експанзија), 3.5 mm Аудио порта x 1. Мрежа НА АЈАНЕО 2 : Ax210 Wifi 6, BT 5.2, Батерија : 13050 m Ah, Големина : 264,5 mm x 105mm x 36 mm (Најтенкиот дел) Тежина : околу 660 грама. Инструкции За повторна инсталација Системски ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ НА АЈАНЕО 2 : Притиснете РК, Јачина на звук + И копче за вклучување во исто време, ќе влезе во страницата за повторно инсталирање, а потоа ќе ги ослободи трите копчиња и ќе кликне на иконата "зелено да" на екранот.