Нбк Јапонија МЈЦ-65К-СХ 16мм до 35мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилица
  • Неодамнешно

Нбк Јапонија МЈЦ-65К-СХ 16мм до 35мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилица

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 16мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 35мм. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. Спојка Направена Во Јапонија. Нбк Јапонија МЈЦ-65К-СХ 16мм до 35мм флексибилна Спојкабк Јапонија МЈЦ-65К-СХ 16мм до 35мм Флексибилна Спојка од Типот На Вилица, ова е флексибилна спојка од типот на Вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Спојка Со 1 Дијаметар : 16ммспојка Со 2 Дијаметар : 35ммспојка Должина : 90појка Надворешен Дијаметар : 65материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент (N-m)653590152.517, 5 M815 NBK Јапонија MJC-65 K-WH 16mm до 35mm флексибилна Спојкамјц-65 K-WH-16mm-35mm.