НАЗАД Антички Месинг Компас Со Кожна Торбичка За Носење И Ланец Пирати Џебен Компас Кафеав Врежан Навигациски Компас, 5,8 х 5,8 х 1,8 СМ
  • Неодамнешно

НАЗАД Антички Месинг Компас Со Кожна Торбичка За Носење И Ланец Пирати Џебен Компас Кафеав Врежан Навигациски

DEN 1316.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Цврст Месинг Компас Застарен Месинг заврши Со Цитатот на Торо "ОДЕТЕ САМОУВЕРЕНО ВО НАСОКА НА ВАШИТЕ СОНИШТА ЖИВЕЈТЕ ГО ЖИВОТОТ што сте ГО ЗАМИСЛИЛЕ Под стаклениот капак е убав, детален бакарен компас. Преминот На Торо е врежан под горниот капак на компасот.Големина-Компас : 50ммх18мм, Кожна Кутија : 3, 5х3, 5х0, 8 инчи. Навистина импресивен и уникатен подарок за вашата сакана и за различни прилики. Подароци за денот на таткото, Божиќни подароци. Прилагодено дизајн/заврши компас. Торо Самоуверено Цитира Врежан Компас со печат кожен случај. Цврст Месинг Компас Во Античка Завршница Со Цитатот На Торо "ОДЕТЕ САМОУВЕРЕНО ВО НАСОКА НА ВАШИТЕ СОНИШТА ЖИВЕЈТЕ ГО ЖИВОТОТ што СТЕ ГО ЗАМИСЛИЛЕ". Под стаклениот капак е убав, детален бакарен компас. Висококвалитетната игла за компас со накит многу брзо се населува На Север за навремено и точно читање. Има мала рачка на страната на компасот што работи со механизам за подигнување игла за да го заштити лежиштето на компасот. Подарок за некој што го сакате. Врежана порака На Компасот "ОДЕТЕ САМОУВЕРЕНО ВО НАСОКА НА ВАШИТЕ СОНИШТА ЖИВЕЈТЕ ГО ЖИВОТОТ што СТЕ ГО ЗАМИСЛИЛЕ". Големина-Компас : 50ммх18мм, Кожна Кутија : 3, 5х3, 5х0, 8 инчи. ЗАВРШИ : Застарен Месинг.