Vxb бренд Јапонија MJC-40CSK-Gr 1/2 инчи до 1/2 инчен флексибилно спојување на типот на типот, ДОГОВОР 2 ДИАМЕТЕР: 1/2 инчен Должина на спојувањето: 66 СОВЕТНА СОДРИНА НАДВОРЕШНА
  • Неодамнешно

Vxb бренд Јапонија MJC-40CSK-Gr 1/2 инчи до 1/2 инчен флексибилно спојување на типот на типот, ДОГОВОР 2 ДИАМЕТЕР:

DEN 4216.32

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спојување на носење 1 дијаметар : 1/2 инч Спојување на носење 2 дијаметар : 1/2 инч. Должина на спојување : 66. Спојување на надворешниот дијаметар : 40. 7-15 дена испорака. Спојување на носење 1 дијаметар : 1/2 инч. Спојување на носење 2 дијаметар : 1/2 инч. Должина на спојување : 66. Спојување на надворешниот дијаметар : 40. 7-15 дена испорака. VXB бренд, NBK Јапонија MJC-40 CSK-GR 1/2 инчи до 1/2 инчав-Тип Флексибилно спојување Couplingnbk Јапонија MJC-40 CSK-Gr 1/2 инчи до 1/2 инчен вилица-тип флексибилно спојување, ова е флексибилно тип на вилица спојка. Bellвонките овозможуваат ексцентричност, ангалумсализигмент и крајна игра. СОВЕТНИК ЗА СОВЕТИ 1 ДИАМЕТЕР : 1/2 Инчоуплинг Боре 2 Дијаметар : 1/2 инчи Должина на должина : 66Кулинг Надворешен дијаметар : 40material : Не'рѓосувачкиот е флексибилно спојување на вилицата. и поделба на центарот и ракавот непречено. Екселентна флексибилност овозможува да се прифати ексцентричноста на погрешно поставување и вибрациите на извртувањето. Јапонија MJC-40 CSK-Gr 1/2 инчи до 1/2 инчен вилица-тип Флексибилен спојка Compling MJC-40 CSK-GR-1-2 INCH-1-2 INCH.