Мерка на патот Роло Сигурен 50 Тип) РС50С
  • Неодамнешно

Мерка на патот Роло Сигурен 50 Тип) РС50С

DEN 1492.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : надворешен дијаметар На Тркалото : 2,0 инчи (52,7 мм), Вкупна должина : 18,5 - 39,4 инчи (47 - 100 см) Широки тркала кои тешко се змија, совршени за гимнастика и внатрешна употреба. 3,9 инчи (10 см) чекори до 32,8 милји (10 км) (5 цифрен дисплеј). Рачката може да се прилагоди на удобна должина само со вртење на стисокот; бројачот е копче со еден допир; малите и компактни тркала може да се користат на ѕидови или тавани. Големина : надворешен дијаметар На Тркалото : 2,0 инчи (52,7 мм), Вкупна должина : 18,5 - 39,4 инчи (47 - 100 см). Широки тркала кои тешко се змија, совршени за гимнастика и внатрешна употреба. 3,9 инчи (10 см) чекори до 32,8 милји (10 км) (5 цифрен дисплеј). Рачката може да се прилагоди на удобна должина само со вртење на стисокот; бројачот е копче со еден допир; малите и компактни тркала може да се користат на ѕидови или тавани.